Naujienų srautas

Veidai2018.02.02 10:36

R. Loop atskleidė, ką reiškia jos sceninis slapyvardis

„Ruta Loop pasivadinau todėl, kad pasauliui būtų paprasčiau [suprasti]. „Ruta“ turi labai daug reikšmių. Pavyzdžiui, ispaniškai tai reiškia tikslą, o žodis „loop“ reiškia kartoti. Be to, koncertuoju su instrumentu, kuris vadinamas „looper`iu“ , – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalba atlikėja Rūta Žibaitytė. Ji taip pat pristatė ir akustinę dainos „Positive Thoughts“ versiją.

„Šiais metais „Eurovizijai“ pradėjome ruoštis anksti. Daina yra nuotaikinga ir pozityvi, manome, kad turime gerą žinutę. Visus raginu būti pozityvesniais žmonėmis, dažniau sakyti komplimentus, švytėti ir vienas kitą „užkurti“, – kalba R. Loop.

„Labas rytas, Lietuva“ studijoje atlikėja pristatė akustinę eurovizinės dainos versija. Ji pasakoja, kad studijoje klausydama kantri stiliaus dainų kūrybinė komanda „užsikrėtė“ geromis emocijomis, taip gimė „Positive Thoughts“ daina.

„Jaučiame, kad ši daina yra reikalinga“, – mano R. Loop.

Atlikėja taip pat atskleidžia, ką reiškia jos sceninis slapyvardis.

„R. Loop pasivadinau todėl, kad pasauliui būtų paprasčiau [suprasti]. „Ruta“ turi labai daug reikšmių. Pavyzdžiui, ispaniškai tai reiškia tikslą, o žodis „Loop“ reiškia kartoti. Be to, koncertuoju su instrumentu, kuris vadinamas „looper`iu“, – kalba ji.

 Akustinė „Positive Thoughts“ dainos versija – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi