Naujienų srautas

Veidai2018.01.27 14:14

„Vanity Fair“ viršelyje – per daug kojų

BNS 2018.01.27 14:14

Naujausiame prestižinio JAV žurnalo „Vanity Fair“ viršelyje puikuojasi kasmetinė Holivudo elito nuotrauka, bet joje slypi staigmena.

Žurnalo „Holivudo numeriui“ skirta bendra Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Tomo Hankso, Roberto de Niro, Nicole Kidman ir kitų žvaigždžių nuotrauka gerokai paretušuota, tačiau, regis, pamiršta ištrinti vieną nereikalingą koją.

„Na, manau, visi dabar žino: turiu 3 kojas“, – socialiniame tinkle „Twitter“ pajuokavo R. Witherspoon.

„Tikiuosi, kad vis tiek priimsite mane, kokia esu“, – pridūrė ji.

Atsakydama į aktorės žinutę, O. Winfrey pakomentavo kitą tam pačiam žurnalo numeriui žymios fotografės Annie Leibovitz padarytą nuotrauką.

„Susitaikau su tuo, kad turi trečią koją. Žinau, kad ir tu susitaikai su tuo, kad aš turiu trečią ranką“, – pašmaikštavo Amerikos televizijos karalienė.

Šioje nuotraukoje O. Winfrey išties atrodo trirankė: vieną ranką ji laiko uždėjusi sau ant juosmens, kita yra apkabinusi R. Witherspoon, o trečiąją pasidėjusi sau ant kelių. Nuotrauka vėliau buvo pašalinta iš „Vanity Fair“ interneto tinklapio.

Nuotraukos penktadienį pralinksmino interneto vartotojus. Neatsiliko ir pats „Vanity Fair“.

„Mums labai patiktų turėti išskirtinę trijų @RWitherspoon kojų nutrauką, deja, tai tik jos suknelės pamušalas“, – „Twitter“ parašė žurnalas.

Komentuodamas „trirankės“ O. Winfrey – prodiuserės, laidų vedėjos ir aktorės – nuotrauką, „Vanity Fair“ pašmaikštavo: „Kaip ji visa tai suderintų turėdama tik dvi rankas?“. Žurnalas pridūrė, jog klaida internete publikuojamoje nuotraukoje yra taisoma.

„Holivudo numerio“ fotosesijoje dalyvavo ir aktorius Jamesas Franco, tačiau jis buvo skaitmeniniu būdu pašalintas iš viršelio nuotraukos „dėl kaltinimų netinkamu elgesiu“. Apie tai pranešė žurnalas „The Hollywood Reporter“, remdamasis šaltiniais „Vanity Fair“.

Pranešama, kad penkios moterys apkaltino J. Franco netinkamu seksualiniu elgesiu. Šie kaltinimai pasigirdo, kai jis šį mėnesį laimėjo „Auksinį gaublį“ geriausio aktoriaus kategorijoje už vaidmenį juostoje „Katastrofos kūrėjas“ (The Disaster Artist).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą