Veidai

2018.01.26 11:57

Prancūzijoje – visuotinis pamišimas dėl „Nutella“ nuolaidos

BNS2018.01.26 11:57

Vieno Prancūzijos prekybos tinklo sprendimas šokolado ir riešutų kremo „Nutella“ kainą sumažinti net 70 proc. sukėlė visuotinį pamišimą – pirkėjai visoje šalyje suskubo prisipirkti kuo daugiau saldėsio stiklainių, o vienas tinklo darbuotojas kilusį ažiotažą net palygino su orgija.

Ketvirtadienį internete paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti ilgos pirkėjų eilės, nusidriekusios prie „Intermarche“ parduotuvių, taip pat chaosas parduotuvėse, į jas įsiveržus nuolaidų medžiotojams.

„Žmonės tiesiog įsiveržė, visus stumdė, laužė daiktus. Tai buvo tarsi orgija, – pareiškė vienos parduotuvės Forbako mieste Šiaurės Rytų Prancūzijoje darbuotojas, prašęs nenurodyti jo vardo. – Nedaug trūko, kad būtume iškvietę policiją.“

Tuo tarpu tinklo darbuotojas iš Revinji prie Orneno pareiškė, kad dėl kilusio sujudimo nereikia stebėtis: „70 proc. nuolaida? Gi tai pigiau grybų!“

„Intermarche“ atsiprašė pirkėjų ir pareiškė, kad tokia didžiulė paklausa įmonę „nustebino“.

„Nutella“ stiklainiai tinkle paprastai kainuoja po 4,5 euro, tačiau su nuolaida jie buvo parduodami už vos 1,41 euro.

Internautus ažiotažas dėl „Nutella“ gerokai palinksmino.

„Rimtai??!! Ir visa tai tik dėl „Nutella“?“, – savo „Twitter“ paskyroje parašė Kenny Le Bonas, prie įrašo pridėjęs vaizdo įrašą, kuriame matyti minia pirkėjų prie sparčiai tuštėjančio „Nutella“ stiklainių stovo.

„Sekmadienį ketinau įsigyti stiklainį ar du. Bet dar nenoriu mirti“, – parašė Ruthii Trudie.

„Nutella“ gaminanti Italijos įmonė „Ferrero“ pareiškė, kad „Intermarche“ „vienašališkai“ priėmė sprendimą dėl nuolaidos, ir pridūrė, kad tinklas rizikuoja „sukelti sąmyšį ir nuvilti“ vartotojus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.