Naujienų srautas

Veidai2018.01.18 12:11

Malaizijos sultonui padovanota Flinstounų automobilio replika

BNS 2018.01.18 12:11

Vienam Malaizijos sultonui buvo padovanota Flinstounų automobilio replika, tačiau ši moderni versija turi variklį ir karališkųjų kojų nevargins.

Džohoro sultonui Ibrahimui Sultanui Iskandarui, vienam įtakingiausių ir turtingiausių Malaizijos valstijų valdytojų, Fredo Flintouno automobilio iš klasika tapusio animacinio filmo kopiją – pavėluotą gimtadienio dovaną – šią savaitę įteikė kitas aukšto rango karališkasis asmuo.

„Flinstounai“ (The Flintstones) yra sultono mėgstamiausias animacinis filmas. Jam padovanotas automobilis yra tiksli „originalo“ kopija, su medį primenančia apdaila šonuose, akmenį primenančia ratų apdaila ir medžiaginiu stogu.

Jis užims garbingą vietą sultono name Mersingo mieste pietinėje pakrantėje. Šį namą jis pastatė įkvėptas minimo 7-ojo dešimtmečio animacinio filmo.

„Jaba-daba-du“, – pirmadienį buvo parašyta sultono paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Šia Fredo Flinstouno fraze buvo paskelbta apie Pahango valstijos sosto įpėdinio dovanos pristatymą.

Animacijos studijos „Hanna-Barbera“ seriale mediniai ir akmeniniai automobiliai yra varomi vairuotojų kojomis, bet sultonui padovanota „veikianti versija“ turi variklį, „todėl vairuotojui ir keleiviui dėl priešistorinio pasivažinėjimo nereikės darbuotis kojomis“, sakoma feisbuko žinutėje.

Pahango kronprinco atstovas Manjitas Abdullah naujienų agentūrai AFP sakė, kad tai pavėluota gimtadienio, kurį sultonas švenčia lapkričio mėnesį, dovana.

Džohoro sultonas turi eklektišką automobilių kolekciją, kurioje yra ne vienas „Rolls-Royce“ ir vintažinis triratis.

Pernai sultonas ir jo šeima triračiais automobiliais važinėjosi po Džohoro valstiją susitikti su pavaldiniais.

Džohorui ir dar aštuonioms Malaizijos valstijoms vis dar vadovauja islamiškos karališkosios šeimos. Šalyje, kurioje gyventojų daugumą sudaro musulmonai, egzistuoja unikali tvarka, pagal kurią nacionalinė karūna kas penkerius metus pereina vis kitam valdytojui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi