Naujienų srautas

Veidai2018.01.11 13:38

Britas padovanojo savo 8 mėnesių dukrai pitoną

ELTA 2018.01.11 13:38

Britas Scottas Gavinas padovanojo 8 mėnesių dukrelei karališkąjį pitoną vardu Sponge Bobas. Vyras tikina, kad smauglys nenuskriaus vaiko. Tai ketvirtadienį pranešė laikraštis „The Mirror“.

Pasak S. Gavino, karališkieji pitonai paprastai griebia auką dantimis ir smaugia ją savo kūnu. Tačiau padovanotasis roplys nepadarysiąs Emily nieko blogo, kadangi yra „labai drovus“. Vis dėlto tėvas neleidžia dukrai žaisti su gyvūnų be priežiūros.

Anot brito, Emily taip susidraugavo su pitonu, jog „tik laiko klausimas, kada aš jai padovanosiu tarantulą, bet ji dar turės paūgėti, kad gautų dovanų krokodilą“.

Šiuo metu pitonas yra 47 centimetrų ilgio, bet vyras teigia, kad jis gali išaugti iki dviejų metrų.

S. Gavinas dalyvavo realybės šou „Great British Benefit Handout“, kurio rengėjai trims bedarbių šeimoms davė po 27 tūkstančius svarų sterlingų (apie 30 tūkstančių eurų) ir stebėjo, ar joms pavyks pagerinti savo gyvenimą. 

S. Gavinas už šiuos pinigus įkūrė bendrovę. Ji specializuojasi organizuoti neįprastus renginius, kuriuose dalyvauja egzotiški gyvūnai. Šiuo metu jis turi per 120 gyvūnų, kurių dauguma – reptilijos. Ateityje britas ketina atidaryti savo zoologijos sodą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi