Veidai

2018.01.09 10:28

M. Rasilavičiūtė: sėkmė „Eurovizijos“ atrankoje – paskata nesustoti

LRT.lt2018.01.09 10:28

Pirmojoje Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje sėkmingai pasirodžiusi ir, susumavus vertinimo komisijos bei žiūrovų balsus, trečią vietą praėjusį šeštadienį iškovojusi jauna atlikėja Milda Rasilavičiūtė neketina nuleisti rankų ir ryžtingai žengs pirmyn. 

„Esu pasiryžusi dėti visas pastangas, kad pasirodymai būtų kuo kokybiškesni ir geresni. Neslėpsiu, labai džiaugiuosi pirmąja laida ir tuo, kad patekau tarp trijų geriausių. Labai smagu sulaukti tiek palaikymo, žinučių, dėmesio. 

Man tai – didžiulė paskata ir motyvacija nesustoti ir eiti toliau. Manau, nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šiais metais bus tikrai labai stiprių pasirodymų, nuostabių atlikėjų, todėl jaučiu tik dar didesnį norą dirbti ir siekti geriausio rezultato. 

Tikrai tobulinsime dainą, aranžuotę, pasirodymo išpildymą, jau dabar su nekantrumu laukiu rezultato ir kito pasirodymo“, – sakė M.Rasilavičiūtė.

Daina „I think about you“, su kuria mergina pasirodė pirmojoje atrankų laidoje, yra pirmasis jos pačios ir muzikos prodiuserio Jono Talandžio bendras kūrinys, kuriuo abu labai tiki. 

„Eurovizija yra pilna profesionalų, savo srities žinovų, todėl labai įdomu ir naudinga išgirsti kitų nuomonę, vertinimus. Neabejoju, kad patobulinta ši daina yra verta tolimesnių etapų, būtent to ir sieksime. Atsižvelgsime ir į komisijos patarimus, kritiką“, – kalbėjo atlikėja.

Kalbėdama apie komisijos vertinimus, dainininkė džiaugėsi, kad kaip atlikėja sužavėjo juos savo balsu, o palyginimas su amerikiečių kūryba ją tikrai maloniai nustebino.

Ji prisipažino, kad laidos filmavimo metu šiek tiek jaudinosi, tačiau visada žinojo, kad kiekvienas išėjimas į sceną duoda didžiulę patirtį, emocijų, kurios padeda tobulėti. Savo kūriniu jauna atlikėja siekia ir nori paskatinti kiekvieną klausytoją pajausti tai, ką jaučia ji – dainos metu jis tarsi pasinertų į gerą sapną, prisiminimus. 

Asmeninio archyvo nuotr.

„Tikiu, kad mano ryšys ir požiūris į muziką yra kažkam artimas ir kelia tik teigiamas emocijas. Visada sakiau, kad scenoje svarbiausia būti nuoširdžiam ir atviram. Nemeluoti, nes žmonių neapgausi, tikri dalykai visada būna suprasti ir išgirsti“, – sakė atlikėja.

Kalbėdama apie įvaizdį, kurį dainininkei pirmajai laidai sukūrė stilistė Emilija Dagytė, mergina nedaugžodžiavo: „Scenoje man labai svarbu estetika ir subtilumas, blizgučių ir fejerverkų mano pasirodymuose tikrai nebus. Visada sakiau, kad grožis yra paprastume, detalėse“.

Muzika, teatras, šokis, cirko studija M. Rasilavičiūtę lydėjo nuo pat vaikystės. Savo muzikinį kelią mergina pradėjo „Dainų dainelėje“ – šiame konkurse ji tapo laureate. 

Vėliau dalyvavo projektuose „Talentų ringas“, „Mažųjų žvaigždžių valanda“, „Vaikų Eurovizija“. 2012-aisiais savo jėgas ji išbandė ir pirmajame televizijos projekte „Lietuvos balsas“.

„Po „Lietuvos balso“ muzikoje buvo ilga pauzė, visa dėmesį skyriau teatrui, šokiui. Tikriausiai taip nutiko savaime, nes turėjau  problemų su balsu, kurios privertė pailsėti nuo muzikos, dainavimo. Atradusi meilę teatrui, įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, aktorinį. 

Tačiau po metų jaučiau, kad man tarsi kažko trūksta. Ir tai buvo muzika. Šiuo metu Vilniaus kolegijoje studijuoju Muzikinio teatro specialybę. Visą savo laiką skiriu ir noriu skirti muzikai, kūrybai. Tikiu, kad kūryba yra raktas į nesibaigiantį romaną su muzika“, – kalbėjo jauna dainininkė ir patikino, kad savo gyvenimo neįsivaizduoja be trijų dalykų: muzikos, teatro ir šokio.

Populiariausi