Veidai

2018.01.08 10:28

Jeruzalės gyventojai pasaulinę pasivažinėjimo „be kelnių“ dieną demonstravo nuogas kojas

BNS 2018.01.08 10:28

Kai kurie Jeruzalės tramvajaus keleiviai sekmadienį važinėjosi išsirengę iki apatinių ir taip paminėjo pasaulinę „Pasivažinėjimo metropolitenu be kelnių“ (No Pants Subway Ride) dieną, provokuodami sutrikusių ar apstulbusių kitų keleivių šypsenas bei žvilgsnius.

Nepabūgę 10 laipsnių pagal Celsijų vėsos, maždaug 20 jauno amžiaus vyrų ir moterų susirinko vienoje tramvajaus stotelėje centrinėje Jafos gatvėje ir įlipo į vagonus 20 minučių kelionei iki Herclio kalno nacionalinių kapinių.

„Šio renginio tikslas yra paprasčiausiai pasilinksminti, padaryti žmonėms ką nors keista, kad kai jie įlipa į tramvajų, staiga nutiktų kažkas keista, žmonės nusimautų kelnes“, – naujienų agentūrai AFP sakė vienas vyras, kuris nenorėjo nurodyti savo vardo.

Kitas dalyvis, kuris taip pat pageidavo likti anonimas, sakė, jog draugai nuogąstavo, kad pliko kūno rodymas gali pridaryti rūpesčių šioje „parako statinėje“ – mieste, kur labai lengva įžeisti judėjų ortodoksų ir musulmonų jausmus.

„Tačiau kiekvienais metais pasirodo, kad jie klysta, – sakė jis. – Kiekvienais metais mes vėl sutinkame žmones, kurie šypsosi, nors neturėtų šypsotis.“

Šie ekscentriški sąspiečiai prasidėjo 2002 metais Niujorke ir dabar rengiami visame pasaulyje. Konservatyvioje Jeruzalėje toks sąspietis įvyko trečius metus.

Idėja yra ta, kad dalyviai elgtųsi visiškai taip pat kaip normalūs keleiviai, tik būtų be sijonų ar kelnių.