Naujienų srautas

Veidai2018.01.03 15:03

Trūko kantrybė: keleivis bandė išlipti per avarinį išėjimą

BNS 2018.01.03 15:03

Vienas aviakompanijos „Ryanair“ lėktuvu iš Londono į pietinį Ispanijos Malagos miestą skridęs keleivis nustebino savo bendrakeleivius, kai per avarinį išėjimą iššoko ant orlaivio sparno, supykęs, kad reikia ilgai laukti, kol bus leista išlipti.

Incidentas įvyko pirmąją šių metų dieną, praėjus pusvalandžiui po to, kai iš Stanstedo oro uosto atskridęs lėktuvas nusileido Ispanijoje.

To vyro tapatybė nenurodoma, tačiau žinoma, jog jis nėra Ispanijos pilietis. Įvykus šiam incidentui buvo iškviesta policija, o pažeidėjas buvo įkalbėtas grįžti į lėktuvą.

Kitas to lėktuvo keleivis Fernando del Valle Villalobosas, kuris nufilmavo incidentą, sakė girdėjęs, kad tam vyrui atsibodo laukti.

„Buvau priblokštas“, – telefonu naujienų agentūrai AP sakė 25 metų liudininkas.

Pašnekovas AP pasakojo, kad visi keleiviai stovėjo lėktuvo salone ir laukė, kol galės išlipti iš lėktuvo. Tada minėtas asmuo „labai ramiai paprašė leisti jam praeiti, atidarė avarinį išėjimą, apsižvalgė, pamatė sparną ir sugrįžo pasiimti savo kuprinės“.

Kiek vėliau iš savo kabinos išėjo pilotas ir paklausė to vyriškio, kodėl taip pasielgė. F. del Valle Villalobosas sakė aiškiai girdėjęs, kad jis atsakė, jog jam nusibodo laukti viduje. Visi keleiviai, išskyrus pažeidėją, galėjo išlipti iš lėktuvo praėjus 15 minučių.

Policija trečiadienį nurodė, kad tiria skundą dėl to vyro pažeistų saugumo taisyklių.

„Ryanair“ teigimu, šį incidentą aiškinasi ispanų pareigūnai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi