Veidai

2017.12.30 20:52

Rusijoje gelbėtojai gaudė lėktuvo bagažo skyriuje iš narvo ištrūkusį liūtuką

BNS2017.12.30 20:52

Rusijoje gelbėtojai šeštadienį gaudė liūtuką, ištrūkusį iš narvo lėktuvo, atskridusio į Sankt Peterburgą, bagažo skyriuje, pranešė Nepaprastųjų situacijų ministerija.

Ministerijos pranešime sakoma, kad pareigūnai apie neįprastą incidentą Pulkovo oro uoste buvo informuoti apie 11 val. vietos (10 val. Lietuvos) laiku. Paaiškėjo, kad iš Čečėnijos sostinės Grozno skridusiame lėktuve iš narvo ištrūko trijų mėnesių liūto jauniklis.

Oro uosto darbuotojai nurodė, kad liūtukas laisvai vaikšto nusileidusios lėktuvo bagažo skyriuje, neprisileidžia žmonių ir agresyviai elgiasi.

Į incidento vietą buvo iškviesti gelbėtojai, miesto veterinarijos tarnybos specialistai, Leningrado zoologijos sodo vyriausiasis veterinaras ir oro uosto vyriausiasis veterinarijos inspektorius.

„Bendromis gelbėtojų ir veterinarų pastangomis 15 val. (16 val.) liūtuką pavyko sugauti ir uždaryti narve. Dabar gyvūnas jaučiasi normaliai ir bus karantino patalpoje, kol bus atliktos procedūros ir pateikti visi dokumentai jį gabenusiems asmenims“, – nurodė Nepaprastųjų situacijų ministerija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt