Veidai

2017.12.30 09:10

Garsiojo filmo kūrėjai: kitas Jamesas Bondas gali būti juodaodis ar moteris

DELFI.lt2017.12.30 09:10

Anot garsiojo Jameso Bondo filmų prodiuserės Barbaros Broccoli, gali nutikti bet kas ir sekantis Jamsesas Bondas gali nebebūti žavus vyriškis. „Kai Danielio Craigo neliks filme, gali tikrai nutikti bet kas“, – prasitaria ji. 

Manoma, kad kitu herojumi taps aktorius Jamesas Nortonas, tačiau po pastarųjų pareiškimų lieka neaišku. Kūrėjai tikina, kad ne viskas taip lengvai nuspėjama ir juo gali tapti tiek kitos seksualinės orientacijos, tiek kūno spalvos aktorius, rašoma dailymail.co.uk.

B. Broccoli sako, jog nemažai šansų, jog filme apie šnipus pagrindinį vaidmenį atliks moteris: „Dabar šis herojus yra Danielis Craigas ir aš esu laiminga dėl to, bet kas žino, ką atneš ateitis?“

Kartą ji jau pakeitė J. Bondo įvaizdį. Anksčiau garsiausias pasaulyje šnipas buvęs aukštas tamsiaplaukis tapo raumeningu šviesiaplaukiu.

Savo ruožtu 49-erių D. Craigas dar 2015 metais sakė, jog mieliau poilsiautų nei grįžtų į tokią intensyvią filmavimo aikštelę. Tačiau tuomet jo nuomonę pakeitė dosnus prodiuserių pasiūlymas. Už dar vieną filmą jis gavo 100 mln. svarų sterlingų honorarą.

Tačiau deja tarp mūsų nebėra gero prodiuserės draugo ir šio vaidmens atlikėjų Rogerio Moore. Šių metų gegužę jis mirė sulaukęs 89 metų amžiaus. Prieš keletą metų R. Moore sakė: „Girdėjau žmones svarstant, kad naujasis herojus turėtų būti homoseksualus ar moteris. Tačiau tai nebūtų Bondas dėl vienos labai paprastos priežasties. Tiesiog tai nebūtų tai, ką sukūrė ir aprašė Ianas Flemingas.

Nesu homofobiškas ir tai visiškai nesusijusios temos. Aš ir ne rasistas. Tiesiog toks jis buvo sukurtas“.

Taigi, kas bus sekantis J. Bondas vis dar išlieka paslaptis, o prodiuseriai žada tikrą bombą.