Veidai

2017.12.28 17:55

Pasigrožėkite: nufilmavo miške šventiškai smaližiaujančius elnius

LRT.lt 2017.12.28 17:55

Spalvingos Kalėdos akį traukia ne tik pasipuošusiuose miestuose. Atokiose šalies vietovėse, miškuose šią žiemą taip pat atsirado šventinės eglutės. Puošti medžius obuoliais, morkomis, kukurūzais ir kitais skanėstais sumanė vienas AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ darbuotojas, dažnai sutikdavęs alkanus laukinius žvėris. Ilgainiui jo pavyzdžiu pasekė ir daugiau kolegų.

„Matydavau juos iš toli. Pirmąsias egles ėmiau puošti pernai, per pačius šalčius, kai atrodė, kad jie tikrai turėtų būti peralkę. Laukiniai žvėrys baikštūs, todėl kol kas nepavyko sulaukti jų ateinančių prie maisto, bet egles grįžęs vis rasdavau tuščias, nuėstas. Žiemą skanesnio kąsnio tikriausiai pritrūksta“, – kalbėjo jau dešimtmetį avarinių situacijų į atokias Vilniaus regiono vietas spręsti vykstantis Rimantas.

Vyro idėja pasirūpinti laukiniais žvėrimis netruko pasklisti tarp kolegų – ja užsikrėtė ir daugiau gamtos stichijos sukeltus energijos tiekimo gyventojams sutrikimus sprendžiančių specialistų, rašoma pranešime žiniasklaidai.