Naujienų srautas

Veidai2018.01.06 20:59

Žiūrėkite nacionalinės „Eurovizijos“ atranką per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt

LRT.lt 2018.01.06 20:59

Prasideda vienas laukiamausių LRT TELEVIZIJOS projektų – nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos. Jose atlikėjai kausis dėl galimybės atstovauti Lietuvai 2018 metų konkurse Portugalijoje. Laimėtojas paaiškės kovo mėnesį. Pirmoji atrankos laida – jau šiandien, nuo 21 val., kviečiame žiūrėti.

Šiemet atrankas vesti patikėta dar nematytai vedėjų porai – humoristui Mantui Stonkui ir televizijos laidų vedėjai Ugnei Skonsmanaitei.

Iš viso „Eurovizijos“ atrankoje varžysis daugiau nei 50 atlikėjų ir grupių. Atrankai jie galėjo siūlyti savos kūrybos arba specialiai jiems parašytą dainą, arba pasirinkti iš kompozitorių pasiūlytų kūrinių.

Dalyvių gretose – kartą Lietuvai „Eurovizijoje“ su grupe „Skamp“ jau atstovavusi ir daugiausiai patirties šiame konkurse įgijusi atlikėja Erica Jennings, Silvija Pankūnaitė, savo stiprų vokalą ne kartą pademonstravusi SEL koncertuose, Mia, Kotryna Juodzevičiūtė, Rasa Kaušiūtė, Eglė Jakštytė, Donata Virbilaitė, Ieva Zasimauskaitė bei Greta Zazza.

Vyrų pusėje taip pat nestinga gerai pažįstamų atlikėjų: Vidas Bareikis, Gabrielius Vagelis, Jurgis Brūzga, Robertas Kupstas, „El Fuego“, „The Roop“, „EGO“, „Saulės kliošas“ ir daugelis kitų.

Kovo mėnesį paaiškės, kas iš pusšimčio dalyvių pelnys garbę atstovauti Lietuvai 2018 metų „Eurovizijoje“, kuri gegužės 812 dienomis vyks Portugalijos sostinėje Lisabonoje.

Plačiau žiūrėkite Luko Šniolo reportaže. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą