Veidai

2017.12.21 22:11

Išrinkta gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina

LRT.lt2017.12.21 22:11

Trečiadienį baigėsi kelias savaites trukęs balsavimas už gražiausias Vilniaus kalėdines vitrinas, kuriame savo nuomonę išsakė beveik 8000 balsavusiųjų. Susumavus internetu balsavusių žmonių balsus ir komisijos balus, paaiškėjo, kad konkurso „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2017“ pirmosios vietos nugalėtoja tapo „C&D Style“ salono vitrina. Antrąją vietą užėmė „Zwilling“ salono vitrina, trečiąją II – LR Muitinės departamento vitrina, sakoma Vilniaus savivaldybės pranešime spaudai.

Šiais metais konkurse „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2017“ dalyvavo beveik pusšimtis Vilniaus verslininkų, įmonių bei įstaigų. Jie atsiliepė į dar rugsėjo mėnesį Vilniaus miesto savivaldybės skelbtą kvietimą Kalėdų laukimo laikotarpiu šventiškai papuošti savo virtinas ir tokiu būdu prisidėti prie Kalėdų nuotaikos kūrimo mieste. Šio konkurso tikslas – skatinti vilniečių bendruomeniškumą ir gražią švenčių kultūros puoselėjimo mieste iniciatyvą.

„Esame maloniai nustebinti konkurso dalyvių entuziazmu, labai džiaugiamės Vilniaus Senamiesčio gatves papuošusiais originaliais ir stilingais kalėdinių vitrinų puošybos sprendimais ir šių metų konkurso rezultatais. Ir žinoma, labai tikimės, kad kitais metais šis konkursas sulauks kelis kartus daugiau sumanių dalyvių, ne tik įmonių ir įstaigų, bet ir gamybos įmonių, dekoravimo studijų bei privačių iniciatyvų“, – pabrėžė konkurso organizatoriai ir vertinimo komisijos nariai.

Visų Vilniaus kalėdinių vitrinų nuotraukas vis dar galima pamatyti čia, o naudojantis „Kalėdos sostinėje 2017“ organizatorių sukurtame kalėdinių vitrinų žemėlapiu galėsite visas jas aplankyti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.