Veidai

2017.12.21 19:49

Romos valdžia reikalaus kompensacijos už nudžiūvusią Kalėdų eglę

ELTA2017.12.21 19:49

Romos merė Virginia Raggi pareiškė, kad Italijos sostinės valdžia reikalaus kompensacijos iš asmenų, dėl kurių kaltės nudžiūvo Kalėdų eglė, pastatyta vienoje iš centrinių miesto aikščių. Tai ketvirtadienį pranešė laikraštis „La Repubblica“.  

„Priimkime tai su šypsena. Ši eglė patinka visiems, o bėdų būna ir didesnių. Po vidaus tyrimo mes pareikalausime atlyginti žalą“, – sakė Italijos sostinės vadovė.

„Kai mes rinkome medį, jis buvo labai gražus ir vešlus. Matyt, problemų atsirado jį kertant arba vežant“, – samprotavo V. Raggi.

Merė patikino, kad Kalėdų eglė liks Venecijos aikštėje, kadangi ji papuošta, apšviesta ir labai patraukliai atrodo.

Eglė, pastatyta Venecijos aikštėje Romoje, nudžiūvo per dvi savaites. Dėl to miesto valdžia sulaukė griežtos gyventojų kritikos. Žiniasklaidos duomenimis, išlaidos Kalėdų eglei sudarė apie 50 tūkstančių eurų.

Kai kurie romiečiai lygina pirma laiko nudžiūvusią eglę su opozicinio „5 žvaigždučių judėjimo“ atstovės V. Raggi valdymu. Prieš pusantrų metų laimėjusi rinkimus, ji žadėjo išspręsti įsisenėjusias Romos problemas, bet per šį laiką jos tik dar labiau susikomplikavo.

O štai Šv. Petro aikštėje Vatikane viešpatauja tikra Kalėdų nuotaika – aikštę puošia didžiulė miško gražuolė, kurią popiežiui Pranciškui padovanojo Lenkija.