Veidai

2017.12.20 12:18

B. Malakauskas pristato eurovizinę dainą „My memories“

LRT.lt 2017.12.20 12:18

Į nacionalinę „Eurovizijos“ atranką grįžta pernai metais konkurse apšilęs, perspektyvus atlikėjas Benas Malakauskas. Jis pristato savo naują autorinę dainą „My memories“.

Daug laiko skiria kūrybai

Ši daina atlikėjui ypatinga, nes tai yra pirmasis jo asmeniškai parašytas kūrinys, kurį jis pristato klausytojams. Pastaruoju metu prie pianino dažniausiai sutinkamas vaikinas labai daug dėmesio skiria kūrybai.

„Per šiuos metus pradėjau rašyti dainas. Manau, kad perdainuojančių kitų kūrybą atlikėjų užtenka. Tai greitas būdas patikti. Man norisi atlikti savo muziką. Grodamas galiu užmiršti aplinkui esantį pasaulį ir būti kuo noriu ar dalyvauti kokioje noriu istorijoje. Tai daug stipriau, nei kieno nors pasiūlytų kūrinių dainavimas“, – dalinasi mintimis Benas.

Be repeticijų nė dienos

Pernai metais atlikėjas „Eurovizijos“ atrankoje pasirodė dviejose laidose ir buvo teigiamai įvertintas komisijos narių. Tai suteikė jam pasitikėjimo ir motyvacijos tęsti šią veiklą. Tuo pačiu tai parodė, kad reikia labai daug dirbti.

„Neužtenka tiesiog turėti dainą ir užlipti ant scenos. Pernai metų dalyvavimas konkurse man tai labai gerai atskleidė. Šiemet esu nusiteikęs pasistengti dėl geresnių rezultatų ir įdomesnio dainos pateikimo, todėl jau nuo rudens pradėjau ruoštis šiam konkursui. Stengiuosi repetuoti kiekvieną dieną“, – užsidegimo neslepia dainininkas.

Konkurencijos nebijo

Šių metų konkurse dalyvaus daug stiprių atlikėjų. Daugelis turinčių didelę koncertinę patirtį. Paklaustas, kaip į tai žiūri ir ar nesijaudina dėl to, Benas patikina: „Šlifuoju savo dainos atlikimą ir judesius scenoje. Tikiu, kad ir kiti tai daro, tačiau jeigu nepasitikėčiau savo jėgomis, nebūtų prasmės eiti į tokį konkursą. Manau, turiu viską, ko reikia geram pasirodymui „Eurovizijoje.“

Nauja daina „My memories“

Kūrinyje galima išgirsti istoriją apie prisiminimus ir jų galią sušildyti. Šią temą papildo muzikinis pasakojimas, vedamas klasikinių styginių garso. Dainos aranžuotę Benas kūrė kartu su savo kolegomis muzikantais, dirbančiais garso įrašų studijoje.

Įvertinkite naują atlikėjo dainą „My memories“.