Veidai

2017.12.15 16:21

Pirmą kartą Kaune perpuošiama Kalėdų eglė

Paulius Garkauskas, DELFI.lt2017.12.15 16:21

Tiek daug kritikos Kauno Šv. Kalėdų eglutė dar nebuvo gavusi. Panašu, kad kritiką išgirdo tiek laikinosios sostinės vadovai, tiek patys eglutės puošėjai. Jau įpusėjo eglutės tobulinimo darbai, po kurių vaizdas esą bus geresnis. Bent jau taip žada patys eglutės puošėjai. Beje, tai pirmas kartas, kai Kaune perpuošiama jau įžiebta kalėdinė eglutė.  

Svarbiausias pakeitimas – nebeliko pakylos, ant kurios buvo pastatyta eglė. „Darbus beveik baigėme. Kalbėjome su žmonėmis, išgirdome daug nuomonių – vieniems patinka, kitiems nepatinka. Pastebėjome, kad dauguma nori prie eglės prieiti, nusifotografuoti. Tai pirmiausia eglę nuleidome ant žemės, nebeliko konstrukcijos, pasikeitė kompozicijos ir dabar eglė stovi ant žemės. Padidėjo tūriai ir dabar žmonės galės prieiti prie eglės. Aišku, dėl elektros laidų tvorelė bus, bet ji praktiškai nematoma“, – teigė Kauno eglės puošybą ir įžiebimo renginį organizavusios įmonės „Medusa concert“ direktorius Remigijus Knabikas.

Be to, eglutė papuošta papildomomis lemputėmis. „Kad jau tvarkėme eglę, tai papildomai pridėjome apie 20 tūkst. tradicinių lempučių, kad eglutė būtų gyvesnė. Šiandien dar vyks darbai, o galutinai pasikeitusi eglutė bus šeštadienį“, – DELFI teigė R. Knabikas.

Tik po Kauno eglės įžiebimo DELFI kvietė išrinkti, kurio miesto – Vilniaus ar Kauno – eglė yra gražesnė. Apklausa sulaukė itin didelio dėmesio: savo nuomonę pareiškė 34,5 tūkst. skaitytojų. 71 proc. jų teigė, kad Vilniaus eglė jiems yra mielesnė širdžiai, o Kauno eglutę palaikė vos 29 proc.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.