Veidai

2017.12.15 15:52

Paskelbta princo Harry ir M. Markle vestuvių data

15min.lt 2017.12.15 15:52

Britų karališkoji šeima pagaliau paskelbė tikslią datą, kada princas Harry susituoks su savo sužadėtine, amerikiečių aktore Meghan Markle – poros vestuvės įvyks 2018 metų gegužės 19-ąją.

Kensingtono rūmai kiek anksčiau pranešė, kad vestuvės vyks Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje. Tai – kur kas kuklesnė vieta nei Vestminsterio abatija, kur susituokė princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine, tačiau labai miela ir brangi abiem būsimiems jaunavedžiams.

Pabrėžiama, kad už vestuves sumokės karališkoji šeima iš asmeninių lėšų – įskaitant visas paslaugas, muziką, gėles ir pobūvį.

Poros vestuvės bus transliuojamos per televiziją.

Kad princas Harry su Meghan Markle tuoksis būtent gegužę, buvo spėjama iš karto po to, kai pora pranešė apie savo vestuves ateinančių metų pavasarį. Balandį karališkojoje šeimoje laukiama kito svarbaus įvykio – Kembridžo hercogienė Catherine gimdys trečią vaiką.

15min primena, kad princas Harry su amerikiečių aktore, serialo „Kostiumuotieji“ („Suits“) žvaigžde Meghan Markle draugauti pradėjo 2016 metų vasarą. Klarenso rūmai apie poros sužadėtuves oficialiai pranešė lapkričio 27-ąją.

Kad Meghan Markle gali būti ta vienintelė, kurią princas Harry nusives prie altoriaus, pradėta kalbėti iš karto, vos tik pasklido žinia apie jų draugystę. Pranešimo apie poros sužadėtuves laukta jau kurį laiką, o kalbos apie tai ypač suaktyvėjo praėjusią savaitę, kai baigusi filmuotis ją išgarsinusiame seriale Meghan Markle atsikraustė į Kensingtono rūmus pas mylimąjį.