Naujienų srautas

Veidai2017.12.11 11:08

Originalios dovanų pakavimo idėjos: nuo „pasidaryk pats“ iki graviravimo

LRT.lt 2017.12.11 11:08

Artėjant Kalėdoms galvojama ne tik, kokia dovana pradžiuginti savo artimuosius, bet ir sukamos galvos, kaip jas supakuoti. Štai keletas originalių idėjų, kaip įvynioti kalėdines dovanas ir pradžiuginti mylimus bei artimus žmones, neišleidžiant daug pinigų, teigiama pranešime spaudai.

Prisiminimų puoselėtojams

Prisiminimų puoselėtojams ir sentimentaliems žmonėms siūloma kalėdinių dovanų įpakavimus puošti asmeninėmis nuotraukomis. Geriausia, jei ta nuotrauka būtų susijusi su dovanos gavėju – jūsų bendra fotografija, abiem ypatingą vietą ar įvykį primenanti ar kitus sentimentus kelianti nuotrauka. Tokia dovana geriausiai atrodytų įpakuota į vienspalvį popierių. Taip visas dėmesys kryps į nuotrauką, kuri taps pagrindiniu įpakavimo akcentu.

Gamtos gerbėjams

Tiems, kas nori ne tik originalios, kvepiančios, bet ir gamtą tausojančios dovanų pakavimo idėjos, siūloma rinktis perdirbtą popierių ir įvairius gyvus augalus, kuriuos rasite miške ar tiesiog namuose. Kankorėžiai, kaštonai, samanos, įvairios medžių šakelės, sudžiovinti vaisiai ar švieži prieskoniniai augalai pagyvins dovanos įpakavimą ir suteiks minimalizmo efektą. Pasirinkę tokį įpakavimą tausosite gamtą.

Vardinis įpakavimas

Bet kuriai dovanai asmeniškumo suteiks kortelė su žmogaus vardu, kuriam yra skirta dovana, palinkėjimas, pririšta ar kitaip pritvirtinta pirma vardo raidė. Ši raidė gali būti iškirpta iš storesnio popieriaus, suvelta veltinio ar padaryta kitos kietos medžiagos. O norėdami dar labiau nustebinti artimąjį, išgraviruokite ant dovanos jo vardą ar linkėjimą.

Taip pravartu pažymėti itin vertingus daiktus, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus, jų dėklus, ausines, laikrodžius, papuošalus ar netgi kompiuterius.

Dėmesys akcentams

Tai labai panaši dovanų pakavimo idėja, kuri siūloma gamtos gerbėjams ir ekologijos puoselėtojams. Tačiau čia tinka ne tik įvairūs augalai, miško gėrybės, šakelės su uogomis, įvairūs karpiniai iš popieriaus ar medžiagos, bet ir tradicinis, neperdirbtas dovanų popierius. Tokiu būdu pakuojant dovaną siūloma rinktis vienspalvį popierių, ant kurio uždėtas papuošimas, užrištas kaspinas ar juostelė taps pagrindiniu akcentu.

Itin lengvas būdas supakuoti dovanas

Tiems, kurie nenori ar negali skirti laiko kūrybiškam dovanų įpakavimui, siūlomos dvi paprastos, tačiau ne ką mažiau įspūdingos idėjos. Pirmoji – kalėdines dovanas pakuokite ten, kur yra siūlomos tradicinės dovanų pakavimo paslaugos.

Antroji idėja – itin lengvas ir greitas būdas supakuoti dovaną. Tiesiog ją apvyniokite suglamžytu popieriumi ir apriškite paprasta virvele. Taip supakuotos dovanos atrodys labai kūrybiškai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi