Veidai

2017.12.09 16:46

Sekmadienį priešais prezidentūrą – kalėdinė mugė

2017.12.09 16:46

Sekmadienį 13 val. S. Daukanto aikštėje, Vilniuje, vyks prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir jau tradicija tapusi kalėdinė nevyriausybinių organizacijų labdaros mugė „Už saugią Lietuvą“, rašoma pranešime spaudai.

Aštuntus metus iš eilės rengiamoje šventėje dalyvaus daugiau kaip 40 aktyviausių nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos. Mugės svečiai galės ne tik susipažinti su jų veikla, projektais ir iniciatyvomis, bet ir pasimėgauti karšta arbata, sušilti prie šventinio laužo, į namus pasiimti dovanojamų kalėdinių eglės šakų.

Lankytojų lauks specialiai mugei paruošti rankdarbiai, skanumynai ir dovanos, taip pat – unikalūs suvenyrai ruošiantis pasitikti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Apsilankiusieji galės patys pasigaminti kalėdinių atvirukų ir nemokamai juos išsiųsti į bet kurį Lietuvos kampelį. Smalsiausi mugės dalyviai turės galimybę per mikroskopą patyrinėti snaiges ir net patys jas konstruoti. Taip pat veiks šventinė loterija, kur bus galima laimėti daug unikalių prizų.

Visas mugės metu surinktas lėšas nevyriausybinės organizacijos skirs savo pagalbos projektams.