Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Narvoje vyko kasmetinės nuotakų lenktynės

Estijos ir Rusijos pasienio mieste Narvoje vestuvinėmis suknelėmis pasipuošusios moterys dalyvavo kasmetinėse nuotakų lenktynėse.

Estijos ir Rusijos pasienio mieste Narvoje vestuvinėmis suknelėmis pasipuošusios moterys dalyvavo kasmetinėse nuotakų lenktynėse.

Dauguma moterų vestuvines sukneles dėvi tik tuomet, kai išteka. Tačiau Estijoje, Narvos mieste, ir ištekėjusios, ir vienišos moterys puošėsi vestuviniais apdarais, kad dalyvautų „nuotakų“ bėgimo varžybose. Dalyvės ir žiūrovai susirinko Narvos pilyje, XIII a. tvirtovėje – ji tik keletas šimtų metrų nuo Rusijos sienos.

„Šios nuotakos bėga ne nuo savo vyrų, o nuo pilkos kasdienybės, rutinos, triukšmo, skubėjimo. Čia daug teigiamų emocijų, tikra šventė“, – teigė renginio organizatorė Oksana Sabol.

Renginį jau trečius metus iš eilės organizavo vietos laikraštis. Kai kurios dalyvės teigė, kad tai – galimybė dar kartą išgyventi džiaugsmingas vestuvių akimirkas.

Pademonstravusios suknias susirinkusių žiūrovų miniai, moterys, atvykusios ir iš Estijos, ir greta esančios Rusijos, lenktyniavo 50 metrų bėgimo takelyje.

Varžybų nugalėtojai atiteko savaitgalis viename Estijos SPA centrų.

Įdomiausias ir svarbiausias žinias sekite ir LRT „Facebook“ paskyroje! 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi