Veidai

2017.11.21 20:01

Neįprastas vardas indoneziečiui padėjo gauti darbą policijoje

ELTA 2017.11.21 20:01

Eismo kontrolė vienam prasižengėliui Indonezijoje baigėsi ne baudos kvito išrašymu, o... darbo vieta policijoje. Už tai 22 metų vyras turi būti dėkingas neįprastam savo vardui.

Vyras buvo sustabdytas Pasuruano mieste Javos saloje, tačiau vairuotojo pažymėjimo pateikti negalėjo. Pareigūnai apstulbo, kai išsiaiškino, kad prasižengėlio vardas yra Polisi – indoneziečių kalba tai reiškia „policija“.

Polisi pareigūnams tada papasakojo apie sunkų savo gyvenimą ir sulaukė didelės atjautos. Vyras teigė už mažą atlygį dirbantis statybininku ir esąs vienintelis šeimos maitintojas. Incidento vaizdo įrašas tapo interneto hitu. O pareigūnai ne tik atsisakė skirti baudą, bet ir pasiūlė indoneziečiui darbą – šis nuo pirmadienio dirba vietos policijoje – vairuotojo pažymėjimų išdavimo skyriuje.

„Aš nervuojuosi, nes prieš tai niekada nesu dirbęs biure“, – sakė Polisi. Erika Putra, kuris vadovauja kelių policijai ir pradžioje skyrė jaunam vyrui baudą, asmeniškai padėjo naujokui pirmąją jo darbo dieną. „Šiandien Polisi tapo policijos šeimos dalimi“, – sakė jis.