Veidai

2017.11.10 08:58

Per mėnesį perfilmuos visas filmo scenas, kuriose vaidino skandalingasis K. Spacey

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.11.10 08:58

Holivudo veteranas režisierius Ridley Scottas ėmėsi beveik neįmanomos užduoties – pašalinti iš jau nufilmuoto filmo vieną pagrindinių aktorių, iki filmo premjeros likus mažiau nei mėnesiui. 

Tokių problemų režisieriui pridarė į sekso skandalą įklimpęs garsus aktorius Kevinas Spacey. Būtent jis ir bus iškirptas iš naujojo R. Scotto filmo.

Naujasis R. Scotto kriminalinis trileris „Visi pasaulio pinigai“, pasakojantis tikrais faktais paremtą milijardieriaus Paulo Getty 14-mečio anūko pagrobimo istoriją, turi pasirodyti ekranuose gruodžio 22-ąją. Bet vieną pagrindinių vaidmenų – paties milijardieriaus – suvaidino skandalingai iš visų projektų pašalintas K. Spacey. 

Dėl jam gresiančių kaltinimų lytiniu priekabiavimu ir išprievartavimu, režisierius R. Scottas nusprendė perfilmuoti visas scenas, kuriose vaidino K. Spacey. Jį pakeis Christopheris Plummeris. 

Visa tai turi būti padaryta per likusias tris savaites. R. Scottas garsėja kaip vienas greičiausiai dirbančių režisierių, bet sunku pasakyti, ar jam pavyks perdaryti ir parodyti filmą iki naujųjų metų, kad suspėtų į šių metų „Oskarų“ nominacijas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.