Veidai

2015.09.08 13:45

Pietų pertrauką paryžiečiai gali praleisti šokio ritmu

Vilmantė Lokcikaitė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.08 13:45

Paryžiuje esantis Švedų kultūros institutas visiems, norintiems per pietų pertrauką atsipūsti nuo darbo, siūlo ją praleisti naktinio klubo ritmu.

Paryžiuje esantis Švedų kultūros institutas visiems, norintiems per pietų pertrauką atsipūsti nuo darbo, siūlo ją praleisti naktinio klubo ritmu.

Tiems, kuriems pabodo pietų pertraukos prie stalo, Švedų kultūros institutas Paryžiuje siūlo jas praleisti šokių aikštelėje. „Pietų ritmais“ pavadintą iniciatyvą, itin populiarią Švedijoje, išbandė pustrečio šimto žmonių Prancūzijos sostinėje.

Čia lankytojai už 8 eurus gauna sumuštinį, vandens buteliuką ir galimybę pasimėgauti gerai žinomais muzikos ritmais laikiname naktiniame klube dieną.

„Mėgstu šokti, bet jau senstu, negaliu savaitgaliais linksmintis iki paryčių, taigi vidurdienis savaitės viduryje yra puiku“, – tvirtino pašokti atėjusi moteris.

„Pašokęs grįšiu į darbą, todėl negaliu vartoti alkoholio. Be jo elgiuosi kitaip – geriau, ypač su merginomis“, – sakė vyriškis.

„Tai nuostabu, lyg būtum klube. Gaila, kad reikia grįžti į darbą, atmosfera čia puiki. Tai puikus būdas praleisti pietų pertrauką“, – kalbėjo dar viena paryžietė.

Idėja gimė Stokholme prieš dvejus metus, ją pamėgo ir kitų Europos sostinių gyventojai. Nors iš pradžių bijoję, kad iniciatyva neprigis, dabar organizatoriai jau ieško didesnės vietos ir planuoja tokius pasibuvimus organizuoti dažniau.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt