Veidai

2017.10.31 11:29

Keičiasi Helovino tendencijos: kaip neapsijuokti?

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.10.31 11:29

Helovino naktis – puiki proga pakeisti savo įvaizdį ir nustebinti aplinkinius išskirtiniu makiažu, netikėta šukuosena ar originalia vakaro apranga. Kaip paskutinę spalio naktį neapsijuokti ir būti stilingam?

Lietuvoje populiariausi Helovino įvaizdžiai – kraupūs, kaukolėmis išpiešti veidai, grimai su krauju ir tvarsčiais. Vis dėlto pasaulis diktuoja kitokias tendencijas. Populiarėja elegantiški, stilingi ir subtilūs įvaizdžiai. Atkreipiamas dėmesys ne tik į makiažą, bet kuriamas bendras įvaizdis, atsižvelgiant į detales, plaukus bei aprangą.

Viena didžiausių stiliaus klaidų, kurias pastebi stilistė Viktorija Šaulytė – įvaizdžio apkrovimas. Kad ir koks personažas pasirenkamas, svarbu, kad įvaizdis būtų preciziškas, švarus ir lengvas.

„Dar ir dabar labai populiaru tos visos kaukolės ir skeletai, bet mes labai tikimės ir bandėme parodyti, kad tą įvaizdį nebūtinai reikia perkrauti, pridėti ir prisidažyti, o galima pasirinkti, pavyzdžiui, vieną. Jeigu pasirenki ryškesnį makiažą ir šukuoseną, tada galima apsirengti iš savo turimų drabužių, kažkokį elegantišką kostiumėlį ar ryškesnį viršų, ar ryškesnes kelnes, nebūtina visko ant savęs krauti, nes Helovinas“, – pastebi V. Šaulytė.

Išsamiau – Erikos Alonderytės reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.