Veidai

2017.10.23 13:41

„A–Twins“ komanda pristatys įspūdingoje Islandijos gamtoje įamžintą kolekciją

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.10.23 13:41

Šį ketvirtadienį kūrybinė komanda „A–Twins“ Vilniuje rengia naujausios savo kolekcijos pristatymą „GLITTER. Couture Performance“. Kolekcijos kūrėjai jau dabar intriguoja mados gerbėjams pristatydami Islandijoje juodų dykumų ir ledynų fone užfiksuotus vaizdus, kuriuos pateiks ir pačiame renginyje.

Pasak  „A–Twins“ nario, vieno ryškiausių šalyje kirpėjų Andriaus Mašausko, pagrindinė naujos kolekcijos žinutė – pasirinkimas

„Visame pasaulyje žmonės turi galimybę rinktis, kuo būti – arba skaidriu ledu, arba murzinu paviršiumi“, – rodydamas į įspūdingus Islandijos gamtos vaizdus sako A. Mašauskas.

Pasak A. Mašausko ir kartu prie projekto dirbusio reklamos ir mados fotografo Tomo Vyšniausko, tai, kas buvo sukurta drabužiuose ir darant šukuosenas, turi atsiskleisti pasitelkiant kuo didesnį kontrastą. Tai būtent ir pavyko atlikti darant fotosesiją tamsių dykumų fone.

„Tamsiame fone atsikleidžia visos spalvos. Modeliai sukurti labai triukšmingi, visko labai daug – raštų, potėpių, linijų, aplikacijų. Visus dalykus reikia sudėti, bet ir išlaikyti harmoniją“, – sako A. Mašauskas.  

Daugiau apie tai – „Labas rytas, Lietuva“ įraše.  

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.