Naujienų srautas

Veidai2017.10.07 19:28

„Vilties laukai“ keliauja į vilniečių namus

Sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami šį sekmadienį, 10–20 val., Katedros aikštėje aplankyti Skautų organizuojamą „Vilties medžio“ mugę, kurios metu bus galima susipažinti bei įsitraukti į skautišką veiklą, už auką įsigyti „Vilties Laukų“ rankdarbių bei simbolių – geltono narcizo svogūnėlių. Rudenį juos pasodinus savo kiemuose, soduose ar balkone, pavasarį džiugins jų žydėjimas.

Šia muge pradedama IV Tarptautinė kampanija „Vilties Laukai 2017/2018“, kurios iniciatorius Lietuvoje yra pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas. Ši kampanija skirta paminėti Pasaulinę Hospisų bei Paliatyvios Medicinos dieną, išreikšti sveikųjų ir sergančiųjų vienybę ir palaikymą.

Kampanijos „Vilties laukai“ esmė – atkreipti visuomenės dėmesį į nepagydomai onkologinėmis ligomis sergančiųjų poreikius, ugdyti žmonių sąmoningumą, altruizmą, atvirumą kitų žmonių reikmėms, skleisti hospiso misiją ir idėją bei skatinti žmonių savanorystę.

Mugės metu veiklos žadama daug ir įdomios: bus galima išmokti orientuotis ir nepasiklysti miške, suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam, mokytis groti gitara bei išgirsti lenkiškų skautų dainų. Tėveliai, atsivedę vaikus į mugę, galės juos palikti su skautų animatoriais, kurie prižiūrės, žais bei mokys juos įvairių jiems dar nežinomų žaidimų. Mugės metu išalkusiais pasirūpins skautų virtuvė, pažadanti tikrų skanėstų.

Daugiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi