Veidai

2017.10.07 13:29

I. Trump parašė knygą apie „santuoką su Donaldu“

BNS 2017.10.07 13:29

Pirmoji JAV prezidento Donaldo Trumpo žmona Ivana savo naujoje knygoje pasakoja apie vieną neramų buvusio sutuoktinio gyvenimo periodą, įskaitant sudėtingas jųdviejų skyrybas, kurias ištisas savaites narstė bulvarinė Niujorko spauda.

Knygoje „Raising Trump“ moteris, kuri su nekilnojamojo turto magnatu buvo susituokusi nuo 1977-ųjų iki 1992-ųjų, sakė vieną 1989-ųjų gruodžio dieną supratusi, kad jųdviejų santuokai atėjo galas.

„Iš niekur nieko prie manęs priėjo kažkokia jauna blondinė ir pasakė: „Aš Marla ir myliu jūsų vyrą. O jūs?“ Pasakiau: „Dink iš čia. Aš myliu savo vyrą.“ Tai nelabai derėjo damai, bet buvau sukrėsta“, – rašo I. Trump.

Trumpo romanas su Marla Maples 1990 metais laikraštį „New York Post“ įkvėpė parašyti skandalingą straipsnį „Geriausias seksas mano gyvenime“. D. Trumpas po skyrybų su Ivana 1993-aisiais vedė M. Maples.

I. Trump knyga prekyboje pasirodys kitą savaitę, bet naujienų agentūrai AP pavyko įsigyti ją anksčiau.

Knygoje I. Trump pakiliai pasakoja apie santuoką su D. Trumpu ir savo svarbų vaidmenį jo kompanijoje „Trump Organization“. Tačiau ji atskleidžia, kad jo romanas su M. Maples jai sudaužė širdį, o metus po išsiskyrimo jųdviejų trys atžalos – Donaldas jaunesnysis, Ivanka ir Ericas – nė nesikalbėjo su tėvu.

„Kaip tai buvo beprotiška, – rašė I. Trump. – Negalėdavau įsijungti televizoriaus ir neišgirsti savo vardo.“

Visgi vėliau buvusių sutuoktinių santykiai pagerėjo. Pasak I. Trump, su prezidentu jiedu kalbasi maždaug kartą per savaitę, be to, ji skatina savo buvusį vyrą naudotis socialiniu tinklu „Twitter“.

Šią savaitę televizijai „CBS News“ ji tvirtino, kad buvo gavusi pasiūlymą tapti JAV ambasadore savo gimtojoje Čekijoje, bet atsisakė, nes jos gyvenimas ir taip esąs „tobulas“. Baltieji rūmai jos teiginio apie pasiūlymą tapti diplomate kol kas nepakomentavo.

Savo knygoje moteris daug pasakoja apie Europoje praleistą vaikystę, sėkmingą modelio karjerą Niujorke ir santykių su D. Trumpu pradžią. Pasak jos, per pirmąjį jųdviejų susitikimą D. Trumpas jai ir jos draugams parūpino staliuką viename madingame Manhatano restorane, apmokėjo sąskaitą ir parvežė ją į jos viešbutį didžiuliu „Cadillac“.

„Mano instinktai man pakuždėjo, kad Donaldas yra protingas ir linksmas – geras amerikietis vyrukas“, – rašo I. Trump.

Kelis knygos skyrius parašė jos atžalos. Be to, I. Trump savo knygoje iškėlė idėją, kad jos buvęs vyras galbūt nebus vienintelis Trumpas, galintis vadinti Baltuosius rūmus namais.

„Galbūt po 15 metų ji galėtų kandidatuoti į prezidentus?“ – rašo I. Trump apie savo dukterį Ivanką. „Pirmoji ponia? Man asmeniškai nepatinka. Pirmoji motina? Visai neblogai“, – apie savo galimą titulą svarsto I. Trump.