Veidai

2017.10.03 12:56

75 tūkst. eurų laimėjimą atnešė sėkminga moneta?

LRT.lt 2017.10.03 12:56

Būna, kad sekasi dažnai ir po truputį, bet būna, kad ima ir nuskyla dideli laimėjimai. Taip nutiko ir momentinių loterijų mėgėjui, šaltkalviui iš Plungės. Vyras žaidžia jau daugiau nei du metus ir niekada nesiskundė savo sėkme, tačiau šįkart jis šypsosi kaip niekad plačiai.

„Dažnai laimėdavau penkis, penkiolika, ar net penkiasdešimt eurų, visada žaisdavau „į pliusą“, – linksmai pasakojo laimėtojas. Tačiau išaušo diena, kai nutrintame biliete jis išvydo kitokią sumą. „Parduotuvėje nusipirkau „Vegas“ momentinį bilietą, grįžęs į namus jį nutryniau ir... Nepatikėjau pamatęs, kad laimėjau 75 tūkst. eurų“, – prisiminė vyras.

Žaidėjas teigė, kad jokių pranašiškų sapnų nesapnavo, horoskopų neskaitė, tačiau išdavė, jog momentinių loterijų bilietus visada trina su ypatinga, tik tam skirta 1 euro moneta. Ja momentinių loterijų bilietus žada trinti ir ateityje. 

Apie solidų laimėjimą jau žino ir plungiškio žmona. „Ji iš karto patikėjo ir labai džiaugėsi, o man prireikė laiko patikėti, nors prie smulkesnių sumų lyg ir esu įpratęs“, – įspūdžiais dalijosi plungiškis.

Nors laimėjimas šeimai – lyg iš giedro dangaus, bet Plungėje gyvenantys sutuoktiniai jau žino, kam išleis laimėtus pinigus – investuos į nuosavą verslą.