Veidai

2017.09.24 17:25

Nuo lėktuvo atskilusi panelė nukrito ant automobilio

BNS 2017.09.24 17:25

Japonijoje nuo ką tik pakilusio lėktuvo atskilusi 4,3 kilogramo sverianti panelė nukrito ant apačioje važiuojančio automobilio, sekmadienį pranešė šalies žiniasklaida ir aviakompanija „KLM Royal Dutch Airlines“.

Panelė išdaužė automobilio langą, tačiau, laimei, niekas nenukentėjo per incidentą Osakoje, pranešė vietos televizija NHK.

Panelė atskilo nuo minėtai aviakompanijai priklausančio lėktuvo „Boeing 777“, kuriuo skrido 321 keleivis. Lėktuvas šeštadienį išskrido iš Kansajaus tarptautinio oro uosto į Amsterdamą.

Kaip skelbia NHK, 60 cm pločio ir vieno metro ilgio panelė apgadino automobilio stogą ir išdaužė galinį stiklą. Tuo tarpu „Kyodo“ naujienų agentūra pranešė, kad iš kompozitinių medžiagų pagaminta panelė nukrito atsikabinusi nuo dešiniojo sparno pagrindo. Manoma, kad ji nukrito iš maždaug 2400 metrų aukščio.

KLM praneša, kad lėktuvas saugiai pasiekė Amsterdamą ir šeštadienio popietę nusileido Šipholo oro uoste.

„KLM apgailestauja dėl šio incidento ir nedelsdama pradėjo tyrimą dėl jo priežasčių“, – pranešė bendrovėm pridūrusi, kad glaudžiai bendradarbiauja su Japonijos tarnybomis ir lėktuvo gamintoja „Boeing“.