Veidai

2017.09.09 09:25

„Guinnesso“ rekordai: kartais nereikia nei stiprios valios, nei kantrybės

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.09.09 09:25

Šių metų „Guinnesso“ rekordų knygoje daugybė keistų, linksmų ir tikrai nestandartinių rekordų iš viso pasaulio.

Į „Guinnesso“ rekordų knygą patekusius įrašus galima būtų suskirstyti bet jau į dvi dideles kategorijas. Viena – tai ilgo darbo, sunkių treniruočių ir stiprios valios bei, neretai, didelės drąsos pavyzdžiai.

Taip pat – žmonės, turintys turbūt neišmatuojamos kantrybės, – kaip Ayanna Williams iš Teksaso su rekordinio ilgio nagais. Juos ne tik reikia prižiūrėti, bet ir daug metų saugoti, kad netyčia nenusilaužtum ir tai trunka jau 23-us metus. 

Sipa/Scanpix nuotr.

Vienas iš originalesnių ir tikrai didelį žmogaus užsispyrimą demonstruojančių rekordų, pavyzdžiui, seniausias pasaulyje kultūristas profesionalas. Jimmy Arringtonui iš Los Andželo – 85-eri, bet jis vis dar treniruojasi ir dalyvauja kultūristų šou.   

Bet nebūtina savęs taip kankinti, galima pasistengti ir išmokyti ko nors ypatingo, pavyzdžiui, savo augintinį, kad ir triušiuką. Jis gali tapti, pavyzdžiui, triušių krepšinio rekordininku. 

Kita, gerokai paprastesnė kategorija, – paprasčiausiai įregistruoti ką nors aukščiausio, storiausio ar ilgiausio. Pavyzdžiui, savo katino uodegą. Kol kuris nors kitas neįrodys, kad jo katino uodega ilgesnė – rekordas jūsų. Panašiai padarė ir aukščiausio pasaulyje naminio katino šeimininkai.

Kevin Scott Ramos/Guinness World Records

Plačiau žiūrėkite įraše. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.