Veidai

2017.08.17 09:10

Ispanijoje ir Šiaurės šalyse per klaidą parodyta tolesnė „Sostų karų“ dalis

BNS 2017.08.17 09:10

JAV televizija HBO trečiadienį paskelbė, kad populiariojo serialo „Sostų karai“ (Game of Thrones) 7-ojo sezono šeštoji dalis Ispanijoje ir Šiaurės šalyse per klaidą buvo parodyta savaite anksčiau nei planuota.

Anksti antradienį televizijos abonentams šiose zonose vėlesnė serija buvo prieinama maždaug valandą, bet vėliau ji buvo pašalinta. Šis 71 minutės trukmės filmas oficialiai turėtų būti rodomas rugpjūčio 21 dieną.

Žinia apie riktą iškart pasklido socialiniuose tinkluose. Kaip pranešama, neilgai trukus internete atsirado 6-osios serijos piratinių įrašų.

HBO Europos padalinys savo pranešime sako „sužinojęs, kad būsima „Sostų karų“ serija buvo atsitiktinai trumpą laiką paskelbta „HBO Nordic“ ir „HBO Espana“ platformose“.

„Atrodo, kad šios klaidos šaltinis buvo trečiosios šalies pardavėjas, ir ši serija buvo pašalinta iškart, kai tik (klaida) buvo nustatyta“, – pridūrė televizija.

Pranešime sakoma, kad šis incidentas nesusijęs su kibernetine ataka, neseniai įvykdyta prieš HBO JAV padalinį.

Be to, neseniai Indijoje buvo anksčiau laiko nutekinta „Sostų karų“ ketvirtoji serija. Dėl to incidento buvo suimti keturi įtariamieji.

Dėl vėliausios klaidos kai kurie socialinių tinklų vartotojai piktinosi, nes mačiusieji filmą dalijosi siužeto detalėmis ir gadino intrigą, bet buvo ir besidžiaugiančių.