Naujienų srautas

Veidai2017.08.16 19:41

Kaunietis iliustruoja renginius: tai – ne tik pagalba suprasti sudėtingą turinį

„Rašiklio herojus“ – taip lietuviškai skambėtų pseudonimas, kuriuo save ir savo veiklą pristato trisdešimtmetis Žilvinas Mažeikis, jau kurį laiką besiverčiantis renginių iliustravimu. Iš Kauno kilęs vyras linksmais piešiniais ir spalvingomis schemomis gyvai konspektuoja svarbiausias konferencijose, seminaruose ar įmonių derybose išsakytas mintis.

„Tai gali būti ne tik pagalba suprantant sudėtingą turinį, bet ir pagalba atvaizduojant skirtingas nuomones.  Taip pat galima tokiu būdu „surinkti“ žmonių nuomonę apie tai, kas vyksta renginio metu – tai reiškia, kad galima atvaizduoti ne tik pranešėjo nuomonę, bet ją papildyti ir kotraargumentais, ir auditorijos nuomone“, – pasakoja Ž. Mažeikis. 

Iliustruotojo gyvenimo posūkiai stebina – prieš kelerius metus jis baigė medicinos studijas, studijuodamas svarstė rinktis psichiatriją, bet galiausiai, kaip pats sako, „nusivylė sistema“  ir pasuko visiškai kitokiu keliu. 

Piešti jis mėgo nuo mažumės ir šiek tiek mokėsi to privačiai, bet savo ateities su kūryba nesiejo ir dailės mokyklos nelankė – sako, gal dėl šios priežasties piešimas jam vis dar teikia malonumą.

Plačiau – Giedrės Baltrušytės reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi