Naujienų srautas

Veidai2017.08.13 23:05

Naujausios maudymosi kostiumėlių tendencijos: nerti vąšeliu, aksominiai, aukštintu liemeniu

Maudymosi kostiumėlių būna įvairiausių spalvų ir dydžių, tačiau kiekviena vasara pasiūlo ką nors naujo. Tarp šiemet siūlomų variantų – ne tik į madą grįžtantys 6-ojo dešimtečio raštai, bet ir nepelnytai pamirštos medžiagos. 

Berlyne paplūdimio drabužiais prekiaujanti Clara Brandenburg tikina, jog šiais metais madingi įvairiausi raštai, 6-ojo dešimtmečio stilius, batika, o sezono naujovė – aksomas. Taip pat vokietė pažymi, jog pastaraisiais metais madingi megzti, nerti maudymosi kostiumėliai su aukštu liemeniu.

Tokius kostiumėlius, kurie paslepia problemines kūno vietas, kuria savo vardo parduotuvę Berlyne atidariusi dizainerė Lydia Maurer.

„Paaukštintas liemuo akcentą deda ten, kur anksčiau jo nebūdavo. Pavyzdžiui, bikini linija dėmesį nukreipia į pečius. Priešingu atveju žvilgsnis kryptų į bikini dėvinčios moters krūtinę ir klubus. Labai svarbu, kad moteris galėtų būti tokia, kokia yra. Vienos yra apvalesnių formų, kitos – aptakesnių. Kuriu tokius modelius, kad kiekviena moteris atrastų tinkamą savo figūrai“, – tikina dizainerė.

Plačiau – LRT KULTŪROS laidoje „Euromaxx“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi