Veidai

2017.08.03 14:53

Iš Japonijos zoologijos sodo vėl pabėgo nenuorama vėžlio patelė

BNS2017.08.03 14:53

Vienas Japonijos zoologijos sodas ketvirtadienį paskelbė vėl pasigedęs 55 kg sveriančios, bet „švelnaus“ būdo vėžlio patelės, pasprukusios iš šios įstaigos antrąkart per trumpesnį negu dviejų savaičių laikotarpį.

Apsaugos vaizdo kameros antradienį ryte nufilmavo apie metro ilgo vėžlę, išropojančią per pagrindinį įėjimą į Šibukavos gyvūnų parką vakarinėje Okajamos prefektūroje, nurodė zoologijos sodo darbuotoja Yoshimi Yamane.

Ji sakė naujienų agentūrai AFP, kad vėžlys iš bado artimiausiu laiku nenugaiš, nes galės ėsti žolę, augančią aplink zoologijos sodą, „bet mes visi labai susirūpinę“.

„Ji rami ir švelnaus būdo“, – pabrėžė Y. Yamane ir pridūrė, kad zoologijos sodas kol kas negavo jokių pranešimų apie pastebėtą apie 35 metų vėžlę.

Patelė, kuriai lankymo valandomis leidžiama laisvai ropoti po zoologijos sodo teritoriją, jau buvo pabėgusi liepos 21 dieną. Tąsyk ji nukeliavo apie 150 metrų nuo savo namų.

„Pastebėjau ją važiuodamas į zoologijos sodą. Sustabdžiau automobilį ir paprašiau bendradarbių pagalbos, – sakė Y. Yamane. – Ji sugeba ropoti greičiau negu būtume galėję įsivaizduoti.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.