Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Šeimynėlė: tėvas ir sūnus koledžą baigė kartu

LRT.lt 2015.09.08 13:45

„Didžiuojuosi savo tėčiu“, – tikino sūnus, tą pačią dieną kaip jo tėvas baigdamas koledžą. Praėjusį sekmadienį Morehouse koledžo Džodžijoje, JAV, baigimą jie šventė drauge.

„Didžiuojuosi savo tėčiu“, – tikino sūnus, tą pačią dieną kaip ir jo tėvas baigdamas koledžą. Praėjusį sekmadienį Morehouse koledžo Džodžijoje, JAV, koledžo baigimą jie šventė drauge.

1988 metais dar būdamas studentas Dorianas Joyneris sumanė sustabdyti studijas ir siekti karjeros kompiuterinių technologijų srityje. Netrukus tapo duomenų ir finansų analitiku.

2010 metais jis nusprendė sugrįžti į Morehouse koledžą pabaigti kadaise apleistų studijų ir įgyti diplomo.

Tėvas su sūnumi tose pačiose auditorijose nesusidūrė, vis dėlto kai kurie dėstytojai buvo tie patys. Be to, dažnai vienas kitą matydavo studentų miestelyje.

„Kartais, kai kalbėdavomės tarpusavyje, prie mūsų prieidavo žmonės ir stebėdavosi: „Ak, kokie jūs panašūs!“, – prisimena Dorainas Joyneris jaunesnysis, kuriam neseniai suėjo 23 metai.

46-erių tėtis su atžala kartu dalyvavo koledžo baigimo ceremonijoje, kurios atidarymo kalbą sakė pats JAV prezidentas Barackas Obama.

„Aš labai juo didžiuojuosi. Didžiuojuosi juo kaip žmogumi, turėjusiu drąsos sugrįžti ir užbaigti mokslus, įgyti diplomą. Tai nelengva“, – tikino sūnus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi