Naujienų srautas

Veidai2017.07.20 20:18

Vokietijoje viešinti britų karališkoji pora kepė riestainius ir lankėsi vėžio tyrimų centre

BNS 2017.07.20 20:18

Vokietijoje antrą dieną viešintys Didžiosios Britanijos princas Williamas ir Kembdridžo kunigaikštienė Kate universitetiniame Heidelbergo mieste – Kembridžo mieste partneryje – dalyvavo regatoje, kepė riestainius ir lankėsi vėžio tyrimų centre.

Ketvirtadienio popietę karališkoji pora sudalyvavo Nekaro upėje vykusioje irklavimo regatoje, kurioje varžėsi dvi komandos.

Vokiečiai džiugiai sutiko Williamą ir Kate ir sveikino juos plojimais visose vietose, kurias jiedu aplankė. Britų ir vokiečių turguje miesto centre karališkoji pora mokėsi kepti tradicinius riestainius, ragavo vietinių vyndarių vyno ir gamino saldainius, pranešė Vokietijos naujienų agentūra DPA.

„Šis (jų) vizitas mums yra milžiniška garbė“, – teigė Heidelbergo meras Eckartas Wuerzneris.

Anksčiau šiandien princas Williamas su žmona lankėsi Vokietijos vėžio tyrimų centre ir domėjosi mokslininkų darbu žiūrėdami per mikroskopą. Britų mokslininkas Michaelas Milsomas, kraujo kamieninių ląstelių vystymosi ekspertas sakė negalėjęs nė pasvajoti, kad pristatys savo darbą būsimajam savo karaliui.

Reuters/Scanpix nuotr.

Badeno-Viurtembergo žemės gubernatorius Winfriedas Kretschmannas padovanojo svečiams rankų darbo laikrodį su gegute, puoštą Britanijos vėliava. Williamo ir Kate atžalos, ketverių princas George`as ir dvimetė princesė Charlottė gavo po meškiuką su išsiuvinėtais jų vardais.

Šįvakar karališkoji šeima grįš į Berlyną, kur įvyks priėmimas vienoje iš paskutinių Berlyno pokylių salių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi