Veidai

2017.07.20 11:59

Malaizija uždraudė valstybiniam radijui ir televizijai transliuoti „Despacito“

BNS2017.07.20 11:59

Malaizija uždraudė valstybiniam radijui ir televizijai transliuoti dainą „Despacito“ dėl seksualių užuominų jos tekste, tačiau pažaboti šio kūrinio rekordinio populiarumo augimą gali būti sunku.

Draudimas taikomas tik vyriausybinėms radijo stotims ir televizijos kanalams, ir negalioja muzikos srautinio siuntimo tarnyboms ar tokiems pasauliniams pramogų tiekėjams kaip „YouTube“.

Komunikacijų ministras Sallehas Saidas Keruakas trečiadienį vakare sakė, jog daina buvo apsvarstyta ir uždrausta dėl skundo, kad jos žodžiai yra nepadorūs. „Vyriausybės stotys „Despacito“ netransliuos, nes mes gavome visuomenės skundų. Žodžiai netinkami klausytis“, – sakė ministras.

Jis paragino privačias radijo stotis pačias cenzūruoti dainą atsižvelgiant į vietos kultūros ypatumus.

Šią ispanišką dainą, kurios pavadinimas reiškia „Lėtai“, sausio mėnesį išleido Puerto Riko atlikėjai Luisas Fonsi ir Daddy Yankee.

Vis dėlto Sallehas Saidas Keruakas pripažino, kad šiais laikais gerbėjai vis tiek galės atsisiųsti dainą ir jos klausytis per kitas platformas.

„Despacito“ yra visų laikų daugiausiai srautiniu būdu siunčiama daina. Originali daina ir jos atnaujinta versija su Justinu Bieberiu įvairiomis platformomis, įskaitant „YouTube“ ir „Spotify“, buvo siunčiamos daugiau kaip 4,6 mlrd. kartų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt