Veidai

2015.09.08 13:45

A. Pojavis apie pasirodymo eilę: dėl to nekvaršinu galvos

Viktorija Navickaitė, 15min.lt2015.09.08 13:45

Penktadienio popietę Lietuvos atstovo „Eurovizijos 2013“ konkurse laukia pirmoji generalinė konkurso finalo repeticija. „Eurovizijos 2013“ finale A. Pojavis pasirodys antras.  

Penktadienio popietę Lietuvos atstovo „Eurovizijos 2013“ konkurse laukia pirmoji generalinė konkurso finalo repeticija. „Eurovizijos 2013“ finale A. Pojavis pasirodys antras. Nors paprastai sakoma, jog „Eurovizijos“ konkursuose pasirodyti vienam iš pirmųjų yra blogas ženklas, pats A. Pojavis į tokias kalbas dėmesio nekreipia.

„Yra kaip yra. Nekvaršinu sau galvos manydamas, kaip tai lems rezultatus. Aš esu muzikantas ir čia einu dainuoti. Visa kita man nėra svarbu“, – prieš pirmąją generalinę repeticiją portalui Žmonės.lt sakė A. Pojavis.

Prieš repeticiją dainininkas ilsėjosi šalia Malmės arenos esančio spaudos centro lauko kavinėje. „Poilsiaujame. Sėdime ir džiaugiamės puikiu oru“, – kalbėjo dainininkas. Patikino: nors Malmėje gyvena jau beveik dvi savaites, namo dar visai nenori – jam ir Švedijoje it namuose.

Po antradienio vakarą vykusio pirmojo „Eurovizijos 2013“ pusfinalio, kuriame dainavo, A. Pojavis iki penktadienio turėjo dvi laisvas dienas. Jas taip pat skyrė poilsiui – laiką leido su palaikyti atvykusia šeima: žmona Isabella ir vos mėnesio sulaukusia dukrele Amelie.

„Tas dienas vaiką ant rankų nešiojau“, – šypsojosi dainininkas. Sako, tai, kad konkurso metu turi prižiūrėti dukrelę, jo visai nevargina – viskas kaip tik labai gerai.

„Eurovizijos 2013“ finale A. Pojavis pasirodys jau šeštadienį. Konkursą nuo 22 valandos tiesiogiai transliuos LRT televizija. Žmona ir dukrelė A. Pojavio pasirodymą stebės Malmės arenoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt