Naujienų srautas

Veidai2017.07.14 18:13

Prancūzijos karinis orkestras parade pagrojo „Daft Punk“ hitą „Get Lucky“

BNS 2017.07.14 18:13

Prancūzijos kariuomenės pučiamųjų orkestras penktadienį sulaužė savo tradicijas Bastilijos paėmimo dienos minėjimo kariniame parade ir vietoje tradicinių maršų užgrojo prancūzų elektroninės muzikos žvaigždžių dueto „Daft Punk“ kūrinį „Get Lucky“.

Šis karinio orkestro repertuarui nebūdingas kūrinys, nuskambėjęs karinio parado Eliziejaus laukuose pabaigoje, regis patiko plačiai besišypsančiam prezidentui Emmanueliui Macronui, ir kiti už jo sėdėję garbingi svečiai pradėjo ploti arba judėti į taką.

Neaišku, ar ceremonijos garbės svečias JAV prezidentas Donaldas Trumpas žino šį 2013 metų kūrinį, kurį atliko JAV dainininkas Pharrellas Willilamsas, ir ar jis yra girdėjęs kitas „Daft Punk“ melodijas, kurių fragmentai skambėjo renginio pabaigoje sugrotame popuri.

Savo pasirodymą orkestras pradėjo nuo Nicos himno – taip pagerbdamas praėjusių metų kruvino išpuolio šiame pietiniame Prancūzijos mieste aukas.

Pernai liepos 14 dieną iš Tuniso kilęs radikalus islamistas sunkvežimiu įvažiavo į minią žmonių, susirinkusių Nicos pajūrio bulvare pasižiūrėti nacionalinės dienos fejerverkų. Per išpuolį žuvo 86 žmonės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi