Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

A. Giržadas: greičiau padarytas darbas – rami galva

LRT.lt 2015.09.08 13:45

„Na, gal ir norėtųsi būti toliau nuo pradžios, kita vertus, greičiau padarytas darbas – rami galva“, – LRT.lt komentavo Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas paklaustas, kaip vertina faktą, kad Lietuvos atstovas šeštadienio finale pasirodys antras. „Antras numeris nėra pats geriausias“, – A. Giržadui antrina muzikos prodiuseris Martynas Tyla.

„Na, gal ir norėtųsi būti toliau nuo pradžios, kita vertus, greičiau padarytas darbas – rami galva“, – LRT.lt komentavo Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas paklaustas, kaip vertina faktą, kad Lietuvos atstovas šeštadienio finale pasirodys antras. „Antras numeris nėra pats geriausias“, – A. Giržadui antrina muzikos prodiuseris Martynas Tyla.

Pasak Lietuvos delegacijos konkurse vadovo, penktadienį šiųmečio Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ Andriaus Pojavio laukia repeticijos.

Visą finale pasirodysiančių atlikėjų eiliškumą rasite čia.

LRT.lt pašnekovas M. Tyla mena Lietuvos atstovo „Eurovizijos“ konkurse 2009-aisiais Sashos Song patirtį – tuomet į finalą patekęs atlikėjas pasirodė pirmas. „Iš tikrųjų nieko gero tai nežada. Bent jau pliusų tikrai neduoda. [...] Žinome, kad daug kas nespėja įsijungti transliacijos. Bet šiandien yra taip, kaip yra, ir nieko nepakeisime“, – tvirtina prodiuseris.

Jis pabrėžia, kad labai svarbu, jog Lietuvos atstovas ketvirtus metus iš eilės patenka į „Eurovizijos“ finalą. „Tai jau yra daug. Tai rodo mūsų stabilumą. Šiandien ryte ne viename užsienio naujienų tinklalapyje perskaičiau, kad lietuviai kažkaip stebuklingai papuola į finalą. Pagaliau gal pradės suprasti, kad Lietuva nėra šiaip sau kažkas iš kažkur ir pradės labiau gerbti. Galbūt šiais metais mums ir nepasiseks laimėti „Eurovizijos“ [...], bet, manau, tikėtis, kad būsime antrame dešimtuke – visada galima“, – tvirtina prodiuseris M. Tyla.

Jis prognozuoja A. Pojaviui po finalo „plius minus“ dvidešimtą vietą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi