Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Konkurso „Eurovizija“ finale – dar 10 dalyvių

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Ketvirtadienio vakarą LRT televizija tiesiogiai iš Malmės (Švedija) transliavo antrąjį „Eurovizijos“ konkurso finalą.

Ketvirtadienio vakarą LRT televizija tiesiogiai iš Malmės (Švedija) transliavo antrąjį „Eurovizijos“ konkurso finalą.

Antrajame „Eurovizijos 2013“ pusfinalyje pasirodė visi 17 dalyvių: Latvijos (pasirodė pirmieji), Rumunijos, Šveicarijos, Gruzijos, Albanijos, Norvegijos, Vengrijos, Armėnijos, Izraelio, Graikijos, Bulgarijos, Maltos, San Marino, Suomijos, Makedonijos ir Azerbaidžano atstovai.

Kaip tiesioginiame LRT televizijos eteryje komentuodamas pastebėjo muzikologas Darius Užkuraitis, antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodymai buvo įvairūs – „nuo... iki“. „Kiekvienas gali atrasti, kas patinka būtent jam“, – sakė muzikologas.

LRT.lt primena, kad į finalą iš jų pateko 10 atstovų – tiek pat, kiek iš pirmojo pusfinalio.

Jau yra žinoma, kad „Eurovizijos“ finale šeštadienį pasirodys Lietuva, Moldava, Airija, Estija, Baltarusija, Danija, Rusija, Ukraina, Belgija ir Nyderlandai. Šios šalys į finalą pateko po antradienį vykusio pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio.

Į finalą taip pat iš karto patenka didžiausios konkurso mokesčio mokėtojos – Vokietija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Italija ir Ispanija bei konkurso šeimininkė – Švedija.

Po antrojo pusfinalio išaiškėjo, kad į finalą taip pat pateko Vengrijos, Azerbaidžano, Gruzijos, Rumunijos, Norvegijos, Islandijos, Armėnijos, Suomijos, Maltos ir Graikijos atstovai.

„Tokie yra A. Pojavio konkurentai. Bet ką čia konkurentai – mes patys geriausi, ar ne?“ – retoriškai klausė muzikologas D. Užkuraitis.

Lietuvos atstovas Andrius Pojavis „Eurovizijos“ finale šeštadienį pasirodys pirmoje dalyje

Finalą šeštadienį transliuos LRT televizija. Transliacijos pradžia – 22 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi