Veidai

2017.07.10 13:10

Latvijoje vyks pirmosios Baltijos šalių sunkiosios technikos operatorių varžybos

LRT.lt2017.07.10 13:10

Šių metų rugsėjo 6–8 dienomis Latvijoje vyks pirmosios Baltijos šalių operatorių varžybos. Dalyvauti kviečiami visi sunkiosios technikos operatoriai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Pasak organizatorių, renginys – ne tik varžybos, bet ir galimybė susitikti su industrijos specialistais iš Baltijos šalių bei pasidalinti patirtimi, teigiama pranešime žiniasklaidai.

„Šiomis varžybomis norime sugriauti stereotipinį „traktoriaus vairuotojo“ įvaizdį ir parodyti, kad technikos operatoriaus profesija yra rimta, jai reikia žinių, kvalifikacijos ir talento“, – tvirtina Janis Viksna, „Avesco“ Latvijos regiono vadovas ir Baltijos šalių operatorių varžybų organizatorius.

Kiekvieną iš trijų varžybų dienų dalyvių lauks skirtingos užduotys, kurias geriausio operatoriaus titulo siekiantys vairuotojai atliks su „Caterpillar“ technika. Jų metu operatoriai turės valdyti mažai žinomus ar visai naujus modelius – organizatoriai siekia, kad varžybos atskleistų sunkiosios technikos operatorių talentą ir aistrą tam, ką daro.

Organizatorių nuotr.

Registracija į renginį prasideda liepos 10-ąją ir tęsis iki rugpjūčio 15 d. Registruotis dalyviai kviečiami šiuo adresu. Operatorių varžybose teisę dalyvauti turi visi vyresni nei 18 metų operatoriai, dirbantys su įvairių gamintojų ir tipų statybinėmis mašinomis ir turintys traktoriaus tipo mašinų vairuotojo pažymėjimą. Operatorius taip pat turi atstovauti statybų pramonės įmonę, registruotą Baltijos regiono teritorijoje. Varžybose gali dalyvauti ne daugiau nei du vienos įmonės atstovai ir ne daugiau nei 20 operatorių iš vienos šalies.

„Keletą metų vykusios Lietuvos operatorių varžybos dabar tampa tarptautinėmis. Tai puiki galimybė  susirungti su geriausiais Latvijos ir Estijos operatoriais bei išbandyti naujausią Cattechniką. Rugsėjis mūsų industrijoje – visuomet labai intensyvus, tačiau labai norime pakviesti Lietuvos įmones palaikyti savo darbuotojus, norinčius išbandyti jėgas“, – sako „Avesco mažosios statybinės technikos produktų vadovas Mindaugas Lapienis.

Varžybų metu taip pat vyks mokomieji seminarai operatoriams, o dalyvių šeimų ir palaikymo komandų laukia pramogos ir edukacinės programos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.