Veidai

2017.06.27 15:12

L. Vagonė: normalu, kad vestuvių tradicijos keičiasi

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.06.27 15:12

Normalu, kad tuoktuvių tradicijos keičiasi ir nebedarome dalykų, kurie buvo senelių šventėje, sako vestuvių planuotoja Laura Vagonė. Ji ragina besiruošiančias vestuvėms poras galvoti apie savo įpročius ir pomėgius – taip šventė išties bus individuali ir autentiška.

L. Vagonė sako, kad nors svarbiausia rengiantis vestuvėms įsiklausyti į savo norus, jei šventę iš dalies arba visiškai finansuoja jaunųjų tėvai, į jų norus derėtų atsižvelgti. Vestuvių planuotoja taip pat pataria primygtinai negalvoti apie dovanas tėvams ar svečiams. Tačiau perspėja, jei tėvai jauniesiems perduoda šeimos židinį, tada pora galėtų ką nors, atsidėkodami tėvams, padovanoti. L. Vagonė siūlo tėvams dovanoti staltiesę kaip namų simbolį.

Specialistė taip pat ragina poras nejausti spaudimo dėl šventės dienotvarkės – nėra tokios šventės dalies, kurios nebūtų galima praleisti.

„Iš patirties galiu pasakyti, kad vestuvėse nėra nieko būtino, nėra nė vienos dalies, kurią jūs turit daryti. Jei nenorite šokti vestuvinio šokio – nešokit, jeigu nemėgstat saldumynų, nepjaukit torto, o juolab – 12 valandą, nes vestuvės su 12 valanda nepasikeičia į kažką kita“, – pataria L. Vagonė.

Daugiau vestuvių planuotojos patarimų – pokalbyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.