Naujienų srautas

Veidai2013.05.15 15:39

A. Pojavis: myliu visus lietuvius, net jei jie ir netikėjo mano pergale

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Andrius Pojavis po patekimo į konkurso finalą sakė šią pergalę skiriąs Lietuvai ir prisipažino, kad buvo akimirkų, kai netikėjo, jog į finalą pateks.

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Andrius Pojavis po patekimo į konkurso finalą sakė šią pergalę skiriąs Lietuvai ir prisipažino, kad buvo akimirkų, kai netikėjo, jog į finalą pateks.

„Į finalą eisiu rimtai nusiteikęs, o šią pergalę skiriu visai Lietuvai! Myliu visus lietuvius, net jei jie ir netikėjo mano pergale. Tiesa, esu nustebęs dėl kai kurių šalių, kurios nepateko į finalą. Keista, kad nepateko Kroatija ir Juodkalnija. Aš tikras lietuvis, nors ir laimėjau, tačiau liūdžiu dėl kitų“, – portalui lrytas.lt kalbėjo atlikėjas. Jis tikino, kad finale džiaugtųsi aštunta vieta.

Paklaustas, ar tiki, kad gali laimėti „Eurovizijos“ konkursą, A. Pojavis LRT.lt sakė: „Viskas yra įmanoma.“ Esą „Eurovizija“ yra neprognozuojama.

A. Giržadas: Andrius dabar vaikšto apsiavęs Mėnulio batais

„Daug žmonių netikėjo Andriumi ir kad taip gali įvykti, bet taip įvyko. Mes esam tikrai labai lamingi, – vos pasibaigus „Eurovizijos“ pirmajam pusfinaliui LRT televizijai sakė Lietuvos delegacijos vadovas Audrius Giržadas. – Aš manau, jis dar dabar vaikšto kažkokiais Mėnulio batais apsiavęs. Dabar kaip tik matau, kad jis apsikabinęs savo žmoną – jie sveikina vienas kitą.“

Pats A. Pojavis teigia didelio šoko nepatyręs. „Iš tikrųjų jaučiuosi gerai. Kai paskelbė, nepasakyčiau, kad buvo šokas. Buvo džiaugsmas“, – LRT.lt sakė Lietuvai atstovaujantis atlikėjas.

Pasak Lietuvos delegacijos vadovo, jie dabar turės porą dienų atsipūsti, o tuomet pradidės prasiruošimas konkurso finalui: „Trečiadienį – antrojo pusfinalio generalinė repeticija, poryt – antrasis pusfinalis, ir tada jau prasidės repeticijų maratonas didžiajam finalui.“

A. Giržado teigimu, finale jokių pakeitimų nebus. „Tiesą sakant, ir „Eurovizijos“ taisyklės nelabai leidžia kažką keisti. Taigi matysime tą patį Andrių, tuos pačius pritariančius keturis dainininkus. Na, nebent jo balse atsiras kitų spalvų“.

Į „Eurovizijos“ finalą, kuris vyks šeštadienį, iš pirmojo pusfinalio be Lietuvos pateko Moldava, Airija, Estija, Baltarusija, Danija, Rusija, Ukraina, Belgija ir Nyderlandai.

„Mes su Andriumi kaip du neformalai šiame pusfinalyje labai spaudėme kumščius už olandus ir labai palengvėjo, kai jie pateko į finalą [Nyderlandų pavadinimas iš patekusiųjų į finalą ištartas paskutinis – LRT.lt] “, – sakė A. Giržadas.

Jo įsitikinimu, Lietuvos sėkmę lėmė tai, kad daina pasiekė žmonių širdis. „Jis dainuoja ne apie tą „cukrinę“, „burbulinę“ meilę – „I love you, I love you, please love me“, pašokim ir pasimėtykim blizgučiais. Jis dainuoja apie tai, ką kiekvienas žmogus gyvenime yra patyręs – atradimą, netektį, nusivylimą. Ir todėl tai palietė visus žiūrovus ir klausytojus“, – LRT.lt teigė Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas. Jam pritarė ir pats A. Pojavis: „Be abejo, kad sėkmę lėmė daina.“

Iš antrojo pusfinalio į konkurso finalą pateks dar dešimt atlikėjų. Iš viso jame pasirodys 26 šalių atstovai. Be kovos finale vietą jau turi didieji konkurso rėmėjai – Vokietija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Italija ir Ispanija – bei šių metų konkurso šeimininkė Švedija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi