Naujienų srautas

Veidai2017.06.26 14:58

Mada ar patogumas: kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį?

Renkantis maudymosi kostiumėlį svarbu ne aklai vaikytis madų, o atsižvelgti į maudymosi kostiumėlio patogumą bei savo figūros tipą, pataria stilistė Agnė Gilytė. 

„Įsivaizduokite – puikios mados, tendencijos, bet nesižiūri kostiumėlis. Apsivilkus negerai jaučiamasi, krūtinė atrodo mažesnė, negu yra iš tikrųjų, užpakaliukas išplatėjo, nors jis nėra platus. Dėl to labai svarbu atkreipti dėmesį į savo figūros tipą. Sudėti akcentus ten, kur jie turėtų būti sudėti, ir galbūt kažką pamaskuoti“, – sako stilistė.

Pašnekovė įvardija keturis figūrų tipus ir pataria, į ką atkreipti dėmesį renkantis maudymosi kostiumėlį.

1. Kriaušė. Geriausiai atrodys siauros tamsios spalvos kelnaitės, visą svorį ir akcentą sutelkiant viršutinei kūno daliai.

2. Obuolys. Svorį vizualiai reikėtų perkelti į apatinę kūno dalį, todėl verta rinktis margas ar šviesios spalvos kelnaites ir tamsios spalvos liemenėlę.

3. Smėlio laikrodis. Tobuliausias modelis šiam figūros tipui – vienos spalvos liemenėlė ir kelnaitės, surišamos stambiomis juostelėmis.

4. Berniukiška figūra. Norint sukurti moteriškus linkius, reikėtų rinktis susuktos formos arba trikampę liemenėlę, vengti šortukų formos kelnaičių, geriau – klasikinės siauros.

Kaip elgtis, jei jūsų dėmesį patraukė madingas vientisas ar sportinis kostiumėlis? Plačiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi