Naujienų srautas

Veidai2017.06.25 17:24

Minia laimingai pagavo iš pramogų parko karuselės kritusią paauglę

BNS 2017.06.25 17:24

Viename pramogų parke Niujorko valstijoje sustojus karuselei iš 8 metrų aukščio šeštadienį vakare krito paauglė, bet ją pagavo apačioje susirinkusi parko svečių ir darbuotojų minia.

14-metė iš Grinvudo Delavere, kurios pavardė neskelbiama, stabilios būklės, be rimtų sužeidimų buvo nuvežta į Olbanio ligoninę, pranešė Voreno apygardos šerifo įstaiga.

Nelaimingas atsitikimas įvyko „Sky Ride“ pramogų parke „Six Flags Amusement Park“, esančiame už maždaug 88 km į šiaurę nuo Olbanio Niujorko valstijoje.

Šerifo įstaigos pareiškime sakoma, kad mergaitė karusele sukosi drauge su kitu vaiku, savo giminaičiu, ir iškrito iš nejudančios dvivietės gondolos. Karuselę operatorius sustabdė gavęs pranešimą apie išsigandusį žmogų.

Pasak pareigūnų, mergaitė iškrito iš gondolos, kliudė medį, o paskui nukrito žmonėms į rankas. Parko medikai suteikė jai pirmąją pagalbą ir ji greitosios pagalbos automobiliu buvo išvežta į Glens Folso ligoninę, iš kurios sraigtasparniu buvo nuskraidinta į Olbanio ligoninę.

Pareigūnai patikrino karuselę ir sakė, kad ji buvo tvarkinga. Parko pareiškime sakoma, kad svečių saugumas yra svarbiausias prioritetas.

„Neatrodo, kad būtų kokių nors karuselės gedimų, bet mes uždarėme šį atrakcioną, kol bus baigtas nuodugnus patikrinimas“, – sakė vienas parko pareigūnas.

Pareigūnai taip pat sakė, kad 47 metų vyrui, parko svečiui iš Skenektadžio Niujorko valstijoje, kurio pavardė neskelbiama, ligoninėje buvo suteikta pagalba dėl nugaros sužeidimo, patirto bandant sugauti krintančią mergaitę. Suteikus pagalbą jis buvo išrašytas iš ligoninės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi