Veidai

2017.06.23 09:20

Palanga kviečia į tradicinį pirties ir SPA festivalį „Gintarinė Baltija“

Penktus metus iš eilės Palanga kviečia į tradicinį pirties ir SPA festivalį „Gintarinė Baltija“. Šiemet jis vyks Joninių savaitgalį, todėl rengiama ir apeiginė Rasų (Joninių) šventė su saulės palydėjimu, laužais, pirtynomis bei maudynėmis.

Per tris dienas truksiančią šventę ant jūros kranto įrengtame mobiliame pirčių miestelyje bus galima pasikaitinti, pasivanoti, išbandyti sveikatinančias pirties procedūras. SPA miestelis vilios masažais, veido kaukėmis, kvapų terapija, ir kitomis procedūromis.

penktadienį Lietuvos vantos meistrai susirungs VII-ajame Lietuvos vanojimo čempionate. Vanotojai demonstruos, kaip sugeba maloniai, saugiai ir sveikai sušildyti bei atpalaiduoti kliento kūną. Pasirodymus stebės teisėjų komisija. Ji vertins ne tik vanotojų techniką ir mokėjimą valdyti garą, bet ir psichologijos žinias, originalumą, gebėjimą bendrauti su klientu.

Šeštadienis – meistrų diena. Paplūdimyje visą dieną vyks tarptautinė pirties meistrų šventė. Be lietuvių joje pasirodys svečiai iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių. Savo srities meistrai – nacionalinių ir tarptautinių varžybų prizininkai – demonstruos originalius, naujus metodus, dalysis profesiniais atradimais. Šių metų naujovė – šeštadienio vakarą rengiama apeiginė Rasų (Joninių) šventė su saulės palydėjimu, laužais, pirtynomis bei maudynėmis.

Pernai Palangos festivalyje pasirodė apie 300 pirtininkų ir SPA meistrų. Šiemet tikimasi dar daugiau.