Veidai

2017.06.22 15:23

J. Kennedy vaikystės namas parduodamas už 49,5 mln. JAV dolerių

BNS 2017.06.22 15:23

Jungtinėse Valstijose už 49,5 mln. JAV dolerių parduodamas namas, kuriame savo vaikystę leido buvusi šalies pirmoji ponia Jacqueline Kennedy, informuoja BBC. Statinys įsikūręs ant Potomako upės kranto Maklyne, Virdžinijoje.

Kaip skelbiama aukciono namų „Sotheby's“ tinklalapyje, pastato kambariai pirmajame aukšte „skirti dideliems susiėjimams ir šeimos šventėms“. Antrajame aukšte įrengti apartamentai, kabinetas ir treniruoklių salė.

Būste, dar vadinamame Merivudu (angl. Merrywood), yra devyni miegamieji ir vienuolika vonios kambarių. Bendras namo plotas sudaro per 7 tūkst. kvadratinių metrų.

Pastatas pastatytas beveik prieš šimtą metų – 1919 metais. Būsima pirmoji JAV ponia atvyko į jį po to, kai 1942 metais jos motina ištekėjo už bendrovės „Standard Oil“ stambaus akcijų paketo paveldėtojo Hugh D. Auchinclosso, kuriam priklausė ši prašmatni valda.

Aukciono namų tinklalapyje pranešama, kad „Merivudas atspindi legendinę istoriją, susijusią su keliais įtakingais Amerikos politinio bei verslo pasaulio lyderiais“.

„Be jokios abejonės, Merivudas yra nuostabiausia privati valda apygardoje“, – teigiama „Sotheby's“ tinklalapyje.

Šiuo metu namas priklauso Steve`ui Case`ui, korporacijos AOL steigėjui.