Veidai

2017.06.16 17:16

Danguje pastebėtas Didžiosios Britanijos žemėlapio formos debesis

BNS 2017.06.16 17:16

Neseniai danguje buvo pastebėtas Jungtinės Karalystės kontūrus primenantis debesis, kurį Rytų Midlandse įamžino Hadersfildo fotografas Golcaras Mattas ir pateikė BBC orų stebėtojų svetainei.

BBC orų pranešėja Alina Jenkins pakomentavo, kad tai paprastas kamuolinis debesis, kurių danguje pasitaiko įvairių formų.

„Jie susiformuoja saulei šildant orą (žemės) paviršiuje, – sakė ji. – Tada oras pakyla, atvėsta ir kondensuojasi, sudarydamas vatos gumulus primenančius debesis, dažnai įgaunančius įdomias formas“.

„Kiek kartų esame pagalvoję, kad debesis primena dramblį ar traukinį? – kalbėjo orų pranešėja. – Truputį anksčiau jis būtų buvęs kiek didesnis, tačiau dienai einant į pabaigą oras pradėjo vėsti ir jis pradėjo skilinėti, trumpam įgaudamas Jungtinės Karalystės kontūrų formą“.

Socialiniame tinkle „Facebook“ šią nuotrauką pakomentavęs Andrew Yeungas parašė: „Taip atrodo kietasis „Brexit““.

„Nutekintos nuotraukos, kaip JK daro „Brexit“, – jam paantrino Dru Lawsonas.

„Aš žinau, į ką tai panašu, bet matau tik vaiduoklį iš filmo „Vaiduoklių medžiotojai“ įžanginės bibliotekos scenos“, – parašė Christopheris Broadbentas.

Neseniai žiūrovai paskelbė ir daugiau įdomių dangaus nuotraukų, įamžinę lėktuvo „Concorde“ formos debesį ir labai retą mėnulio vaivorykštę, kuri atsiranda dėl mėnulio skleidžiamos šviesos dispersijos.