Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Izraelio premjeras priverstas atsisakyti dvigulės lovos lėktuve

ELTA 2015.09.08 13:45

Izraelio premjeras  nusprendė atsisakyti lovos lėktuve per neilgai trunkančias keliones į užsienį, visuomenei sužinojus, kiek atsieina toks malonumas, praneša „RIA Novost“.

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu nusprendė atsisakyti lovos lėktuve per neilgai trunkančias keliones į užsienį, visuomenei sužinojus, kiek atsieina toks malonumas, praneša „RIA Novost“.

Vyriausybės vadovui teko teisintis, kai šalies televizijos 10-asis kanalas išsiaiškino, kad laineryje, balandžio mėnesį per Margaret Thatcher laidotuves išnuomotame penkių valandų skrydžiui į Londoną, premjerui buvo įrengtas atskiras miegamasis su dvigule lova. Mokesčių mokėtojams tai atsiėjo 127 tūkstančius dolerių.

„Kai ministras pirmininkas sužinojo, kiek tai kainavo, jis davė nurodymą nemontuoti miegamųjų skyrių skraidant po Europą“, – reagavo į kritiką B. Netanyahu kanceliarija. Pareiškime taip pat pažymima, kad vyriausybės vadovas skrido į Didžiąją Britaniją naktį po įtemptos darbo dienos, o Londone jo laukė oficialios ceremonijos ir derybos su užsienio šalių lyderiais.

Izraelyje ministras pirmininkas neturi savo lėktuvo ir kelionėms nuomoja orlaivius iš komercinių aviacijos kompanijų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi